1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Biran Damla Yılmaz: İki gün çok zorlandım

Biran Damla Yılmaz: İki gün çok zorlandım

featured
Biran Damla Yılmaz: İki Gün Çok Zorlandım

Biran Damla Yılmaz, önceki gün Etiler’de bir mekan çıkışı görüntülendi. Rol aldığı dizinin yapımcısı Fatih Aksoy ile bir araya geldiğini söyleyen oyuncu, “Her şey yolunda gidiyor şu an için, çok keyifli” dedi.

Biran Damla Yılmaz: İki Gün Çok Zorlandım

“YENİ YILI ÇOK GÜZEL KARŞILADIK”

Yılbaşı tatilini ailesiyle geçirdiğini söyleyen ünlü oyuncu, “Tadında, çok güzel bir şekilde karşıladık yeni yılı. Yoğun bir şekilde çalıştığım için bu tatil arasını onlarla geçirmek istedim. Yoğunluktan dolayı her istediğimde bir araya gelemiyoruz” açıklamasını yaptı.

Biran Damla Yılmaz: İki Gün Çok Zorlandım

Dizi setlerinde artış gösteren koronavirüs vakalarıyla alakalı alınan önlemlere değinen Yılmaz, “Evet, maalesef çok arttı. Dizi setlerinde tedbirler alınıyor, sürekli testler yapılıyor. İzinli günümüz sonrası dönüşlerde hemen testler yapılıyor. En ufak belirti sonrası hemen hastaneye gönderiliyor. Oyuncu olduğumuz için temas halinde bulunabiliyoruz birbirimize karşı” ifadelerini kullandı.

Biran Damla Yılmaz: İki Gün Çok Zorlandım

“BAĞ AĞRISI FAZLA OLDU”

Omirkon varyantını geçtiğimiz hafta atlatan oyuncu, “Taşıyıcı olabiliyorum, o yüzden çok dikkat ediyorum. İki gün çok zorlandım ama sonrasında kolay atlattım. Karantinada dinlendim, o çok iyi geldi. Baş ağrısı biraz fazla oldu ama çok iyi dinlendim, sonrasında bomba gibi döndüm” şeklinde konuştu.

Biran Damla Yılmaz: İki Gün Çok Zorlandım

“ACI ÇEKİYORLAR AMA SUSUYORLAR”

Biran Damla Yılmaz, sokak hayvanlarıyla alakalı, “Benim de dört tane köpeğim var. Bu olaylar yeni değil, yeniymiş gibi düşündürüyor ama değil. Çok uzun zamandır bununla alakalı bir savaş veriliyor. Herkes sesini duyurmaya çalışıyor onların yerine. Elimden geldiğince yapabildiğimi yapıyorum. Bu sadece benim yapmamla olması gereken bir şey değil, hep birlikte hareket etmemiz lazım” dedi.

Biran Damla Yılmaz: İki Gün Çok Zorlandım

Ünlü oyuncu, “Onların bize ihtiyaçları var. Konuşamıyorlar, anlatamıyorlar, acı çekiyorlar ama susuyorlar. Hepimizin destek olması lazım. Gittikçe daha kötü, daha kritik bir noktaya gidiyoruz” sözleriyle düşüncelerini dile getirdi.

Biran Damla Yılmaz: İki Gün Çok Zorlandım

“AŞKI DA UNUTMAYALIM”

2022 yılından sağlık dileğini belirten 24 yaşındaki güzel, “Merhamet ve sağlık diliyorum. Aşkı da unutmayalım, o da güzel bir enerji” yorumunda bulundu.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap