1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Bodrum yeni yıla “Rengarenk” girdi

Bodrum yeni yıla “Rengarenk” girdi

featured

Bodrum’da yaşayanlar yeni yıla Belediye Meydanı’nda düzenlenen Sertab Erener konseri ile girdi. Saatler 24.00’ü gösterdiğinde Sertab Erener meydandaki 9 bin kişi için rengarenk şarkısını söyledi.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşayanlar 2022 yılını Bodrum Belediye Meydanı’nda düzenlenen konser ile karşıladı. Türkçe pop müziğin usta ismi Sertab Erener yaklaşık iki saat süren konserinde Belediye Meydanı’na dolduran yaklaşık 9 bin kişiye geçmişten günümez şarkılarını söyleyerek nostalji yaşattı.

Bodrum Yeni Yıla “Rengarenk” Girdi

YENİ YILA RENGARENK GİRDİLER

Saatler 24’ü gösterdiğinde Sertab Erener söylediği Rengarenk isimli şarkısı ile yeni yıla girilirken bir yandan da meydanda kurulan dev makinalardan binlerce kişinin üzerine kar yağdırıldı. Yüzlerce kişi suni kar altında dans edip eğlendi. Erener’in şarkısını hep birlikte söyleyen ve dans edenler renkli görüntüler oluşturdu.

Bodrum’daki yeni yıl kutlamalarına ilçede bulunan az sayıdaki yabancı turistler de katıldı. Dünyaca ünlü Barlar Sokağı’nda müzikholler ve eğlence mekanları yeni yıl tatili için Bodrum’a gelenlerle doldu.
Bodrum Yeni Yıla “Rengarenk” Girdi

 

İçeriği Kaynağından oku: Sözcü

Not : Bu içerik Sözcü internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap