1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. ‘Brad Pitt uzun süreli ilişki istiyor ama korkuyor’

‘Brad Pitt uzun süreli ilişki istiyor ama korkuyor’

featured

‘Brangelina’ adıyla anılan Brad Pitt ile Angelina Jolie, birlikteliklerini 2016’da sonlandırmıştı. Ayrılık sonrası Oscar ödüllü ABD’li aktörün adı oyuncu Alia Shawkat ve Alman model Nicole Poturalski ile anılmıştı.

US Weekly’ye konuşan Pitt’in bir arkadaşı, 57 yaşındaki oyuncunun özel biriyle tanışmayı beklediğini ama flört konusunda bazı tereddütleri olduğunu söyledi.

“BU SÜREÇTEN NEFRET EDİYOR”
İsmini vermek istemeyen kaynak, Brad Pitt’in, uzun süreli bir ilişki yaşayacağı birini aradığını belirterek, “Sorun şu ki; Brad bu süreçten nefret ediyor ve haklarında dedikodu yapılmadan biriyle nasıl kahve içmeye gideceğini bile bilmiyor” dedi.

“İŞİNE VE ALTI ÇOCUĞUNA ODAKLANDI”
Söz konusu kaynak, dünyaca ünlü yıldızın, aşk hayatının kamu tarafından incelendiğinin farkında olduğunu, bu yüzden şu sıralar altı çocuğuna, yardım faaliyetlerine ve işine odaklandığını açıkladı.

'Brad Pitt Uzun Süreli Ilişki Istiyor Ama Korkuyor'

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap