1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Bu akşam Yargı yeni bölüm var mı, son bölümde neler oldu? 9 Ocak Kanal D yayın akışı

Bu akşam Yargı yeni bölüm var mı, son bölümde neler oldu? 9 Ocak Kanal D yayın akışı

featured

Kanal D’nin sevilen ve en çok izlenen dizilerinden Yargı, her hafta pazar akşamı dizi takipçilerin beğenisine sunuluyor. Dizi son olarak 14. bölümle 19 Aralık günü ekrana gelmişti. Gözler 15. yen bölüme çevrildi. Yargı 15. yeni bölüm hakkında…

Bu Akşam Yargı Yeni Bölüm Var Mı, Son Bölümde Neler Oldu? 9 Ocak Kanal D Yayın Akışı

YARGI YENİ BÖLÜM BU AKŞAM VAR MI?

Sevilen ve her hafta heyecanla beklenen Yargı dizisi kısa aranın ardından 9 Ocak Pazar akşamı saat 20:00’de izleyicilerin karşısında olacak.

Bu Akşam Yargı Yeni Bölüm Var Mı, Son Bölümde Neler Oldu? 9 Ocak Kanal D Yayın Akışı

YARGI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ceylin’den bir türlü haber alamayan Ilgaz deliye dönmüştür. Ceylin’i iyice tanımış olan Ilgaz için artık onun gibi düşünebilmek ve yaptıklarını anlamlandırabilmek hiç de zor değildir.

Bir yandan adli olarak Engin’in kaçışı ile alarma geçen emniyet güçleri diğer yandan da Ceylin’in kaybı ile de uğraşmak için seferber olurlar. Hepsini uykusuz geceler ve gündüzler beklemektedir.

Engin’i kimin zehirlediği bulmacası henüz çözülmeden bir de kimin kaçırmış olabileceği sorusu ortaya çıkmıştır artık. Bu süreçte bazıları sırları uğruna kader birlikteliği yaparken, bazıları için ise yolun sonu apaçık gözükmektedir.

Şimdiye kadar tüm zorlukları kendi başına aşmaya alışkın olan Ceylin artık içinden çıkılması güç bir düğüm içerisindedir. Onu Ilgaz ile her defasında bir şekilde yan yana getiren kader bu kez ikisini birbirlerine kopmaz iplerle kenetleyebilecek midir?

Bu Akşam Yargı Yeni Bölüm Var Mı, Son Bölümde Neler Oldu? 9 Ocak Kanal D Yayın Akışı

9 OCAK KANAL D YAYIN AKIŞI

13:00 Çok Güzel Hareketler 2
15:15 Arka Sokaklar
18:45 Ana Haber
20:00 Yargı
00:15 Yaşam Karşıtı
02:00 Yaşam Karşıtı – Tekrar

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  İstanbul, yılbaşında Edis'le coştu
Yorum Yap

Yorum Yap