1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Bu sözler kavgada söylenmez! Tuğba Ekinci’den Hülya Avşar’a olay simit göndermesi

Bu sözler kavgada söylenmez! Tuğba Ekinci’den Hülya Avşar’a olay simit göndermesi

featured

İçerisinde bulunduğumuz ekonomik durumu yorumlayan Hülya Avşar’ın “Mutlaka bu tür günleri ve bu zamanları öngörüp, biraz daha farklı yaşam çizmek lazım. Ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız. ‘Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz?’ falan diyorlar. Gerekirse yenecek ama bu günleri de kolay atlatacağız” şeklindeki sözleri büyük tepki çekti.

“HİÇBİRİNİZİ TAKMIYORUM”

Avşar gelen tepkiler üzerine de kendine savundu. Avşar, açıklamasında “Simite takılanlar; hiçbirinizi takmıyorum ve saymıyorum” ifadelerine yer verdi.

“SİMİT YİYE YİYE SİMİT OLDUN”

Hülya Avşar’a en ilginç tepki ise Tuğba Ekinci’den geldi. Sık sık polemikleriyle gündeme gelen Ekinci, yıldızının hiçbir zaman barışmadığı Avşar’ın bir fotoğrafını paylaşarak “Simit yiye yiye simit oldun zaten” yorumunda bulundu.

İşte Ekinci’nin o paylaşımı;

Bu Sözler Kavgada Söylenmez! Tuğba Ekinci'Den Hülya Avşar'A Olay Simit Göndermesi

Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap