1. Ana Sayfa
  2. Spor
  3. Burak Elmas: 5 maç üst üste kasıtlı hata yapıldı!

Burak Elmas: 5 maç üst üste kasıtlı hata yapıldı!

featured

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Aralık ayı Divan Kurulu toplantısında gündemi değerlendirdi.

Elmas’ın açıklamaları şöyle:

“Üslubumuzun sebebi, Galatasaray’ın değerleridir. Oyun adil oynandığında Galatasaray; şanlı tarihindeki gibi yine kazanacaktır.”

“İlk defa 5 maçtır üst üste bir takıma kasıtlı hatalar yapıldığını görüyorum”

“Galatasaray değerleri hafife alınamaz. 25 yıldır futbolun içindeyim… İlk defa 5 maçtır üst üste bir takıma kasıtlı hatalar yapıldığını görüyorum. Kitaplarından utancı çıkarmış olanların artık utanma vakti gelmiştir.”

“Biz oyunlarına gelmedikçe adaletsizliklerini, küstahlıklarını ve çirkinliklerini daha da arttırdılar. Özellikle camiamızın sinir uçlarıyla oynayıp, camiamızı bölmeyi hedeflediler.”

“Galatasaray’ın amacı bataklığı kurutmaktır”

“Galatasaray ufak hesapların aleti olmayacak kadar büyük ve değerlidir. Bataklıkta yapılan mücadele herkesi aşağıya çeker. Galatasaray’ın amacı bataklığı kurutmaktır. Artık Galatasaray geri dönüşü olmayan bir mücadelenin içindedir.”

“Yapamıyorsanız gideceksiniz”

“Galatasaray geri dönüşü olmayan bir mücadelenin içine girmiştir. TFF’nin yarından itibaren o koltukları terk etmelerini acil olarak talep ediyoruz. Makamlar şereflidir, fakat asıl olan makama şeref katmaktır. Yapamıyorsanız gideceksiniz.”

İçeriği Kaynağından oku: Haber7

Not : Bu içerik Haber7 internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Galatasaray kafilesi Adana'da
Yorum Yap

Yorum Yap