1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Buray: Aşk hayatımdaki karantina sürecek

Buray: Aşk hayatımdaki karantina sürecek

featured
Buray: Aşk Hayatımdaki Karantina Sürecek

Gezmeyi ve yeni yerler görmeyi çok sevdiğini her fırsatta dile getiren şarkıcı Buray, Kolombiya ve Amazon Ormanları’nın ardından yeni rotasının Nepal ve Maldivler olacağını söyledi.

Buray: Aşk Hayatımdaki Karantina Sürecek

Sanatçı, muhabirlerin “Dünyada en çok görmek istediğiniz yer neresi?” sorusuna, “Şu an dünyada 192 ülke var. Ben yaklaşık 50’sini gezip gördüm. Bu gezegenin her köşesi ayrı bir güzel” yanıtını verdi.

Buray: Aşk Hayatımdaki Karantina Sürecek

Ekonomi ile arasının çok fazla arası olmadığını ancak kripto paralar ile ilgilendiğini de dile getiren Buray, “Bazı sanatçılar sahne ücretlerini kripto para birimleri ile kabul etmeye yeşil ışık yaktı. Sizin bu konudaki tasarrufunuz nedir?” diyen gazetecilere “Neden olmasın? Bitcoin ve Etherium uygun bir yöntem olarak kulağa hoş geliyor. Teklif gelirse bir düşünürüm elbette. Yeniliklere açık olmak gerek” diye karşılık verdi.

Buray: Aşk Hayatımdaki Karantina Sürecek

“AŞK HAYATIMDAKİ KARANTİNA SÜRECEK”

2022 yılında da aşk hayatının bir süre karantinada olacağını, kalbindeki maskeyi çıkarmayarak turne ve konserlerine odaklanacağını dile getiren Buray, yepyeni bir kaç şarkı yapacağını ancak şuan detay vermek için erken olduğunu söyledi.

Buray: Aşk Hayatımdaki Karantina Sürecek

Sanatçı, “Peki hep yatay mı seyredecek serüveniniz. Uzay turizmine nasıl bakıyorsunuz?” sorusuna ise “Param yeterse Elon amcamızdan bir ricacı olabiliriz. Dünyayı yukardan izlemek harika bir deneyim olabilir” sözleri ile karşılık verdi.

Buray: Aşk Hayatımdaki Karantina Sürecek

“POPUN KRALİÇESİ SEZEN”

Son olarak popun karaliçesi tartışmalarına kendi penceresinden yepyeni bir bakış açısı getiren sanatçı, “Popun kraliçesi tartışmasız Sezen Aksu’dur. Bu konuda kimseyle polemiğe girmem. Çok net ve açık ara derim” diyerek minik serçeyi yere göğe sığdıramazken, onun kendisi için bir idol olduğununda altını çizdi.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Evlilik yaşı açıklaması
Yorum Yap

Yorum Yap