1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. “Buse’yi öpüşme sahnesi olmadığı için seçtim” diyen Alişan, tepkilere ateş püskürdü

“Buse’yi öpüşme sahnesi olmadığı için seçtim” diyen Alişan, tepkilere ateş püskürdü

featured

Son günlerde iki çocuğunun annesi Buse Varol ile boşanacağı ileri sürülen Alişan, dün Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlandı. Haklarında çıkan boşanma haberlerini yalanlayan şarkıcı, oyuncu eşi hakkında çarpıcı açıklamalar yapınca tepki çekti.

“BU ZAMANA KADAR ÖPÜŞMEDİĞİ İÇİN BUSE’Yİ SEÇTİM”

Alişan, Arto’nun “Eşinin bir dizide öpüşme rolü olsa izin verir misin?” sorusu üzerine “Zaten bugüne kadar öpüşmediği için seçtim Buse’yi” dedi. Bu açıklamasıyla kısa sürede gündem olan Alişan’a tepki yağdı.

“HERKES BENİM GİBİ DÜŞÜNMEK ZORUNDA DEĞİL”

Gelen tepkilerden sonra Twitter hesabından paylaşım yaparak ateş püsküren Alişan, “Benim hayat felsefem, benim kriterlerim, benim hayat görüşüm, benim hayatım. İşinize gelince demokrasi var işinize gelmeyince yobaz, geri kafalı, kıro! Herkes benim gibi düşünmek zorunda değil, ben de herkes gibi düşünmek, yaşamak zorunda değilim” ifadelerini kullandı.

&Quot;Buse'Yi Öpüşme Sahnesi Olmadığı Için Seçtim&Quot; Diyen Alişan, Tepkilere Ateş Püskürdü

Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap