1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Çağlar Ertuğrul Teşkilat’tan ayrılıyor mu? Çağlar Ertuğrul Serdar diziden çıktı mı?

Çağlar Ertuğrul Teşkilat’tan ayrılıyor mu? Çağlar Ertuğrul Serdar diziden çıktı mı?

featured

Çağlar Ertuğrul Teşkilat‘tan ayrılıyor mu? Çağlar Ertuğrul Serdar diziden çıktı mı? sorularının yanıtı araştırılıyor. Ekibe ve ülkesine zarar vermek istemeyen Serdar ise başına silahı dayayarak intihar etmek istiyor. Oyunculuğuyla beğeni toplayan ve dikkat çeken Çağlar Ertuğrul’un diziden ayrılıp ayrılmadığı ise merak konusu oldu.

“İLK BOMBA TÜRKİYE’NİN KALBİNDE PATLAYACAK”

MİT’in özel ekibi Türkiye’ye düzenlenmeyi planlanan büyük saldırıyı önlemeye çalışıyor. Ekibe gönderilen mesajda “İlk bomba Türkiye’nin kalbinde patlayacak. 12 saatte bir yeni bomba patlayacak” deniliyor.

SERDAR BAŞINA SİLAH DAYIYOR

Diğer yandan ise Serdar, kaçırıldığı dönemde beynine uygulanan uzaktan kontrol yöntemiyle bir emir alıyor. Serdar’a “Yolun sonuna geldin. Bugün Türkiye’nin kaderini değiştireceksin” deniliyor. Serdar ise “Madem gün bugün o zaman vatan uğruna ölmek için güzel bir gün” diyerek başına silahı dayıyor.

ÇAĞLAR ERTUĞRUL TEŞKİLAT’TAN AYRILIYOR MU?

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Turgut Tunçalp, Gürkan Uygun ve Hakan Boyav’ın yer aldığı Teşkilat dizisinin merakla beklenen 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde ise Serdar’ın yaşadıkları gündeme gelecek. Karakteriyle sevilen Çağlar Ertuğrul’un Teşkilat’ın yeni bölümünde diziye veda edip etmeyeceği belli olacak.

Gündem

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap