1. Ana Sayfa
  2. Dizi
  3. Camdaki Kız bugün var mı, yok mu, neden yok? 6 Ocak Perşembe Camdaki Kız yeni bölüm yok mu, neden yoK? Camdaki Kız bitti mi, final mi oldu?

Camdaki Kız bugün var mı, yok mu, neden yok? 6 Ocak Perşembe Camdaki Kız yeni bölüm yok mu, neden yoK? Camdaki Kız bitti mi, final mi oldu?

featured

Camdaki Kız, ilk bölümü 8 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Nadim Güç’ün yaptığı, senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan’ın yazdığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Camdaki Kız bugün yok mu, neden yok? 6 Ocak Perşembe Camdaki Kız yeni bölüm yok mu, neden yoK? Camdaki Kız bitti mi, final mi oldu?

CAMDAKİ KIZ BUGÜN 6 OCAK PERŞEMBE YOK MU, NEDEN YOK?

Dizi bu hafta yılbaşı arası vereceği için yeni bölümü ekranlara gelmeyecek. Camdaki Kız yeni bölümü haftaya yayınlanacak.

CAMDAKİ KIZ BİTTİ Mİ, FİNAL Mİ YAPTI?

Camdaki Kız bitmedi veya final yapmadı. Dizi sadece 1 hafta yılbaşı arası vermiştir. Bundan dolayı yeni bölüm bugün değil haftaya yayınlanacak.

CAMDAKİ KIZ KONUSU NE?

CAMDAKİ KIZ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Burcu Biricik

Devrim Yakut

Feri Baycu Güler

Feyyaz Şerifoğlu

Hamza Yazıcı

Hande Ataizi

Merve Polat

Nihal Menzil

Nur Sürer

Selma Ergeç

Şerif Erol

Tamer Levent

Tuğrul Tülek Erol

Gündem

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  'Yargı'nın Eren Komiser'i Uğur Aslan türkü söyledi! Sosyal medyada gündem oldu
Yorum Yap

Yorum Yap