1. Ana Sayfa
  2. Dizi
  3. Camdaki Kız neden yok? Bugün Camdaki Kız yok mu? Camdaki Kız yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Camdaki Kız neden yok? Bugün Camdaki Kız yok mu? Camdaki Kız yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

featured

Camdaki Kız her hafta yeni bölümü ile izleyicileri ekrana balarken bu hafta diziyi yayın akışında göremeyenler Camdaki Kız neden yok? Bugün Camdaki Kız yok mu? Camdaki Kız yeni bölüm ne zaman yayınlanacak konularını merak etti. Peki, Camdaki Kız neden yok?

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Camdaki Kızı dizi 26. Bölümde Nalan, Sedat’ın Melisa’yla olan görüntülerini izliyor! 30 Aralık Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde neler oldu? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitede Kanal D’de! Camdaki Kız 26. Bölümüyle yeni bölümüyle ekrana geldi. Camdaki Kız 26. Bölüm full izle! Camdaki Kız son bölümde Sedat, sakladığı sırların açığa çıkmasıyla neler yaşayacak?

Nalan, Alper’in şantajıyla karşı karşıya kalırken, Feride durumu öğrenir. Alper’in karşısına geçen Feride, Nalan’ın öğrenmemesi gereken bilgiyi öğrenmeye çalışıyor. Cana’nın durumdan haberi olup olmadığını araştıran Feride, Sedat’ın yeniden Cana’yla görüştüğünü öğrenecek mi?

Tüm bunlar yaşanırken, Koroğlu Konağı’nda sırlar ortaya çıkıyor. Rafet, Melisa’nın kim olduğunu öğreniyor. Hayri’nin bu duruma açıklık getirmesi ise Muzo’yu bir hayli sinirlendiriyor. Selen’in hamile olmadığını öğrenen Gülcihan, kıyameti koparıyor. Sedat, Cavit’in ortaklık imzasını atması için çabalarken, Rafet’le karşı karşıya geliyor. Rafet’i ikna eden kişi ise Selen oluyor. Ancak son anda Rafet’in verdiği karar değişikliği her şeyi alt ediyor. Nalan ise Sedat’ın çekmecesinden çıkardığı bellekte Melisa’yla olan görüntülerini izliyor. Nalan, şimdi ne yapacak?

BUGÜN CAMDAKİ KIZ YOK MU?

Camdaki Kız bugünkü yayın akışında yer almadı. İşe yayın akışı:

Camdaki Kız Neden Yok? Bugün Camdaki Kız Yok Mu? Camdaki Kız Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Gündem

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap