1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Camdaki Kız’ın sevilen oyuncusu Enis Arıkan, ikinci kez koronavirüse yakalandı

Camdaki Kız’ın sevilen oyuncusu Enis Arıkan, ikinci kez koronavirüse yakalandı

featured

Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı Camdaki Kız dizisinin Muzo’su Enis Arıkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ikinci kez koronavirüse yakalandığını söyledi.

“İKİNCİ KEZ KORONA OLAN DÜNYA GÜZELİ”

Ağustos ayında en yakın arkadaşı Ezgi Mola ile koronavirüse yakalanan ve kısa sürede eski sağlığına geri kavuşan Enis 38 yaşındaki Enis Arıkan, soğuk algınlığı şikayetiyle gittiği hastanede test yaptırıp pozitif çıktığını öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşadı. 2,7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından kötü haberi veren oyuncu, “2. Kez korona olan dünya güzeline alkışlarınızı bekliyorum” dedi.

Camdaki Kız'In Sevilen Oyuncusu Enis Arıkan, Ikinci Kez Koronavirüse Yakalandı

AĞRI VE ATEŞİ VAR

Yayınladığı videoda kendisiyle temasta bulunan herkesi test yaptırması konusunda uyaran oyuncu; bacak, kol ve sırtında ağrı hissettiğini ve ateşinin olduğunu söyledi.

Camdaki Kız'In Sevilen Oyuncusu Enis Arıkan, Ikinci Kez Koronavirüse Yakalandı

Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Güneş yok olursa ne olur? Güneş olmasaydı ne olurdu? Güneş olmazsa ne olur?
Yorum Yap

Yorum Yap