1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Canan Ergüder zorlu süreci anlattı: Önüme perde çekildi, saçlarım sıfıra vuruldu

Canan Ergüder zorlu süreci anlattı: Önüme perde çekildi, saçlarım sıfıra vuruldu

featured

 “Şu an için artık temizim ama altı ay sonra ne olacak belli değil” diyen Ergüder, anda kalmaya çalıştığını söyledi.

Kemoterapi yüzünden saçlarını kaybeden oyuncu, o anlarda yaşadığı travmatik deneyim hakkında da konuştu:

“Saçlarımı kaybedene kadar kendimi bu kadar saçlarım üzerinden tanımladığımı bilmiyordum. İlk peruk deneyimimde, kafaya yapıştırılan modellerden aldım. Kafama yaklaştıkları an nefes alamıyor gibi hissetim. Neredeyse bir panik atak yaşadım. Kel hâlimi hiç görmedim zaten. Önüme perde çekildi ve ben aynaya bakmadan saçlarım sıfıra vuruldu. Zor bir andı benim için. Bir hafta sonra peruğun bakımına gittiğim zaman o noktada görmek istedim. Kafa şeklimi çok beğendim, bu kadar beklemiyordum. ‘Kel olmak baya yakıştı’ diye düşündüm.”

Canan Ergüder Zorlu Süreci Anlattı: Önüme Perde Çekildi, Saçlarım Sıfıra Vuruldu

OĞLUM İÇİN GÜNLÜK TUTTU

Zor günleri eşi Kenan Ece ve oğlu Demir sayesinde daha kolay atlattığını söyleyen Ergüder, süreç boyunca oğlu için günlük tuttuğunu söyledi: “Hasta olmadan önce de bunu yapmak aklımdaydı. Bu, hızlandırdı. Ona dair şeyler yazıyorum; neyi nasıl söylediğini, onun bu durumla nasıl baş ettiğini. Daha olgun bir haliyle okuması amacıyla yazdığım yazılar. Oğlumla çok keyifli bir ilişkimiz var. Bana verilmiş en güzel hediye.”

Gözden Kaçmasın

Canan Ergüder Zorlu Süreci Anlattı: Önüme Perde Çekildi, Saçlarım Sıfıra VurulduVücudunuzu tanıyın – Arada elle muayene yapın

#KANSER#KEMOTERAPİ

Canan Ergüder Zorlu Süreci Anlattı: Önüme Perde Çekildi, Saçlarım Sıfıra Vuruldu‘Oğlum çok küçük daha’

#CANAN ERGÜDER#KANSER

Canan Ergüder Zorlu Süreci Anlattı: Önüme Perde Çekildi, Saçlarım Sıfıra VurulduHer 8 kadından biri benim diğeri siz olabilirsiniz

#MEME KANSERİ#KİTLE

İçeriği Kaynağından oku: Hürriyet

Not : Bu içerik Hürriyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap