1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Caviar’dan kurşun geçirmez iPhone

Caviar’dan kurşun geçirmez iPhone

featured

Caviar markasının iPhone 13 Pro serisi tabanlı Stealth 2.0 versiyonu kurşun geçirmezlik özelliğiyle dikkatleri çekti. Bununla birlikte, gizliliği artırmak amacıyla arka kameraların da önünü kapattı. Caviar, bu noktada geçen Aralık ayında piyasaya çıkan iPhone 12 Pro Stealth‘ın bir devamını piyasaya sürmüş oldu.

Bu noktada Stealth 2.0, iPhone 13 Pro Max için de mevcut hale geldi. Stealth 2.0 versiyonu da selefi gibi arka kameralardan yoksun kaldı. Baktığımızda Caviar, burada sözde bir gizlilik koruması sunması amaçlanıyor. Bununla da kalmayıp şirket, Stealth 2.0 ile ön kamerayı da etkisiz hale getirerek Face ID‘yi işlevsiz duruma soktu.

KURŞUN GEÇİRMEZ IPHONE 13 PRO FİYATLARI

Caviar, şu anlık yalnızca 99 adet Stealth 2.0 üretmeyi planlıyor. Şu anda şirket, 128 GB depolama alanına sahip iPhone 13 Pro sürümü için 6.370 dolar ücret alıyor. iPhone 13 Pro Max‘in 1 TB sürümünde ise fiyat 7.980 dolara kadar yükseliyor. Ürün dünya çapında teslimata açık durumda ancak gümrük ücretlerini ve vergilerini ödemeniz gerekiyor.

 

KAYNAK: SHİFTDELETE, HABER7

İçeriği Kaynağından oku: Haber7

Not : Bu içerik Haber7 internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap