1. Ana Sayfa
  2. Biyografi
  3. Çaycı Hüseyin Öldü Mü? Alpaslan Özmol Kimdir?

Çaycı Hüseyin Öldü Mü? Alpaslan Özmol Kimdir?

cayci huseyin oldu mu
Çaycı Hüseyin Öldü Mü?

Hepimizin evinde yıllardan beri izlediği bir dizi olan Çocuklar Duymasın adlı projede Çaycı Hüseyin karakterini canlandırdı. Dizi öyle içten bir senaryoya ve işinde öyle iyi oyunculara sahipti ki Türk televizyonlarında kısa sürede fenomen oldu. Alpaslan Özmol da bu dizi de yer alan karakterlerden birini canlandırdı. Ancak Alpaslan Özmol hakkında öldü iddaları var. Peki Çayçı Hüseyin öldü mü? 

Çaycı Hüseyin Alpaslan Özmol kimdir?

Alpaslan Özmol 19 Nisan 1976 tarihinde Almanya’nın Hamburg şehrinde dünyaya gelmiştir. Günümüze kadar ise yaklaşık 20 adet projede yer almayı başarmıştır. Şu anda ise 44 yaşındadır.

Hakkında Çıkan Öldü İddiaları

Alpaslan Özmol hakkında özellikle son yıllarda sürekli olarak ünlü oyuncunun öldüğüne dair iddialar yer alıyor. Bu seferki iddia ise Çaycı Hüseyin Alpaslan Özmol’un corona virüs nedeniyle öldüğü yönündeydi. Peki Çaycı Hüseyin öldü mü? Çaycı Hüseyin herhangi bir şekilde yaralanmadı veya ölmedi. Hatta sağlık durumu da gayet iyi durumda. Kendisi de artık bu durumu alaya alarak “Merak etmeyin ben ölünce size haber vereceğim.” şeklinde bir ifadede bulundu.

Alpaslan Özmol’un Yer Aldığı Projeler

Alpaslan Özmol bu derece başarılı bir oyuncu iken adının sürekli yalan haberlerde öldü olarak geçmesi oldukça üzücü. Alpaslan Özmol’un yer aldığı bazı projeler:
Çocuklar Duymasın: Bütün Türkiye tarafından da en çok bilinen ve en çok sevilen dizilerden biri olan Çocuklar Duymasın adlı dizide Çaycı Hüseyin karakterini canlandırdı ve ekran başındaki herkesi güldürerek kendini sevdirdi. O her zaman Türk insanının Çaycı Hüseyin’i olacak.
Yalancı Romantik: 2008-2009 yılları arasında televizyonlarda boy gösteren bu 2 sezonluk dizide de kendine yer buldu.
Yeşil Deniz: 2014-2015 yıllarında ve yine 2 sezonluk bu dizi de Kundakçı Bahattin rolünü canlandırdı.
Hep Yek: 2015 yapımı sinema filminde Adem rolü ile kendini beyaz perdede gösterdi.
Temel ile Dursun İstanbul’da: 2016 yılında yapılan bu sinema filminde de rol aldı ve Kara Hüsnü rolünü canlandırdı.
Pulsar: 2008 yılındaki bu dizide de ekranlarda Hırsız Mecit rolüne girdi.

Yorum Yap

Yorum Yap