1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Ceyda Düvenci evlilik yıl dönümünü kutladı: Yedi yıl önce bugüne bin şükür

Ceyda Düvenci evlilik yıl dönümünü kutladı: Yedi yıl önce bugüne bin şükür

featured

Ceyda Düvenci ve oyuncu Bülent Şakrak ‘Aşkın Kanunu’ adlı dizinin setinde aşk yaşayıp, Kaz Dağları’nda evlenmişti. Çift, evliliklerinde yedi yılı geride bıraktı.

Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Düvenci, “Beni fark edip, bize inanıp, beni inandırdığın ve el ele tutuştuğumuz yedi yıl önce bugüne bin şükür… inişlerimize, çıkışlarımıza, anlaşmazlıklarımıza, farklılıklarımıza, kavgalarımıza, sabrımıza, sabırsızlıklarımıza ve dünyamızı bayrama çeviren her gün katlanarak büyüyen aşkımıza, tutkumuza, saygımıza, sevgimize, kurduğumuz mutlu yuvamıza, evlatlarımıza, az-öz dostlarımıza bin şükür sevgilim… seninle son nefese olacağımızı bilmek çok güzel… ben bu hayatta en çok seni sevdim… iyi ki…” mesajını paylaştı. 

Ceyda Düvenci Evlilik Yıl Dönümünü Kutladı: Yedi Yıl Önce Bugüne Bin Şükür

Kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğrafa ‘maşallah’ yorumları yapıldı.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap