1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner’e saldırı anı kamerada!

Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner’e saldırı anı kamerada!

featured

Oyuncu çift Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner, geçtiğimiz hafta Cihangir’de gittikleri bir eğlence mekânında darp edildiklerini iddia etmişti.

İkili, dün “Söylemezsem Olmaz” programında kavgaya dair yeni çıkan görüntüler hakkında konuştu.

Ceyhun Fersoy Ve Begüm Öner'E Saldırı Anı Kamerada!

Öner, olay sonrası her gün kabûslarla uyandığını söyledi: “Oradaki bodyguardlar bizi dışarı çıkarmadı. Ceyhun, masanın üstüne çıkıp ‘Buradan çıkmak istiyoruz’ diye bağırdı. Bu bölümü ‘Ceyhun küfrediyor’ diye yansıtmaya çalışmaları alçakça. Vücudumda morluklar var, Ceyhun’un kaşı patladı. Polis abi bizi mekândan çıkardı ve hayatımızı kurtardı. Şikâyetçi olduk ve dava açıldı.”

Gözden Kaçmasın

Ceyhun Fersoy Ve Begüm Öner'E Saldırı Anı Kamerada!Ceyhun Fersoy’u darp ettiler!

#CEYHUN FERSOY#BEGÜM ÖNER

Ceyhun Fersoy Ve Begüm Öner'E Saldırı Anı Kamerada!Sürüklenerek kendimi asansörde buldum!

#CEYHUN FERSOY#BEGÜM ÖNER

NE OLMUŞTU?

“Seksenler” dizisinde rol alan ünlü oyuncu Ceyhun Fersoy (39) eşi Begüm Öner ve arkadaşları Cihangir’de bir araya geldi.

Ekibin güzel başlayan gecesi tatsız bitti. Ceyhun-Begüm Fersoy ve arkadaşları mekanda bulunan başka bir grup tarafından darp edildi.

Ceyhun Fersoy Ve Begüm Öner'E Saldırı Anı Kamerada!

Kabus dolu geceyi anlatan Begüm Öner; ‘Mekandan çıkarken başka bir grup arasında kavga çıktı. Biz de tam asansörün önündeydik, aşağı inecekken mekan yetkililer ‘kimse dışarı çıkmaz’ dedi. Ceyhun da ‘bizim burada can güvenliğimiz yok’ diye tepki gösterdi. Kavga edenlerden biri uçarak üzerimize atladı ve bizi yumruklamaya başladı. Ceyhun’un yüzü kanlar içinde kaldı. Psikolojik olarak çok kötüyüz’ ifadelerini kullandı.

 

İçeriği Kaynağından oku: Hürriyet

Not : Bu içerik Hürriyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap