1. Anasayfa
 2. Kadın

Ciddi Düşünen Erkek Cinsellik Konuşur Mu?

Ciddi Düşünen Erkek Cinsellik Konuşur Mu?
Ciddi Düşünen Erkek Cinsellik Konuşur Mu?

Ciddi düşünen erkek cinsellik konuşur mu sorusu birçok kadının aklında yer alan soru işaretlerinden birisi olarak devreye girmektedir. Bu yüzden de cinsellik konuşmanın ne kadar konuşmalarda yer verildiği ya da konuşmaların ne yönde ilerliyor olduğu da birçok önem arz eden konular arasında yer alı. Bu gibi birçok etken acaba ciddi mi değil mi gibi konuların ortaya çıkmasına yardımcı olur.

https://www.youtube.com/watch?v=EIcPPzbB99o&pp=ygUtQ2lkZGkgRMO8xZ_DvG5lbiBFcmtlayBDaW5zZWxsaWsgS29udcWfdXIgTXU_

Bir erkek ciddi düşündüğü kıza nasıl davranır konusunda genel olarak inceleme yapılacak olduğu zaman;

 1. Hayatında olan kızlara kıyamaz.
 2. Kendi düşüncelerini de gözler önüne alarak önemserler.
 3. Kızların düşüncelerinden isteklerine kadar her şey değerlidir.
 4. Sürekli sürprizler yapma
 5. Onlar ile uzun uzun sohbetler etme
 6. Bir gün sesini duymadan yapamaz hale gelme gibi olaylar ile kendilerini belli ederler.

Seven Erkek Cinsellik Konuşur Mu?

Seven erkek cinsellik konuşur mu birçok kişi için önemli bir konudur. Genel olarak cinsellik konuları yetişkin olan bireylerin ihtiyaçlarının olmasının yanı sıra bireyleri biri birilerine daha çok bağlayan önemli bir erkendir. Bu noktada her ne kadar evlenecek erkek cinsellik konuşur mu merak edilse bile aslında evlenecek olan erkeklerin konuştukları da gözlenmektedir.

Bir erkek telefonda cinsellik konuşuyorsa genel olarak bu durum partnerin kadınlar ile yakın temaslara geçmek istediklerini öne çıkarırken bazı erkeklerin de cinsellik konusuna çok düşkün olduğuna işaret eder. Erkek arkadaşlar bazen başkaları ile değil de sevgilileri ile konuşmayı daha çok sevdikleri için telefonda ya da yan yana oldukları sürede hayatlarında olan kızlar ile cinsellik konuşmak isteyebilirler. Bunun için illa kadınları kullanıyor, ciddi düşünmüyor ya da gönül eğlendiriyor gibi düşüncelere girmek gerekmez. Çünkü her erkeğin yapısı farklıdır ve bu durum konuşmanın yoğunluk ve gidişatına göre değerlendirilmesi daha uygun bir süreç de olacaktır.

Her Sevgili Cinsellik Konuşur Mu?

Her sevgili cinsellik konuşur mu konusunda herkes bu konuda konuşma yapacak diye bir şey yoktur. Bazı kişiler daha çok içinde yaşamayı severken bazı kişiler de cinsellik konularına gerçekten çok düşkündür. Bu yüzden de bireyler için erkekler neden cinsel içerikli konuşmak ister sorusu merak edilir.

Erkeklerin neden cinsel içerikli konuşmalar yapmak istedikleri genel olarak incelenecek olduğu zaman bu durum çok farklı olabilir. Cinsellik biz insanların hayatının en temelinde yer alır ve iki bireyin aralarında daha çok bağ olmasında en etkili yöntemlerden bir tanesidir. Bu yüzden de ikili bireyler arasında ne kadar çok cinsellik konuları meydana gelirse o kadar bağları da daha güçlü bir hal alacaktır. Bu noktada verilebilecek en önemli yanıtlardan bir tanesi eşler arasında eşlerden birisinin diğerine karşı yakın temas kurma isteklerinin ön plana çıkması olarak nitelendirilebilir.

Ciddi Düşünen Erkek Cinsellik Konuşur Mu?
Ciddi Düşünen Erkek Cinsellik Konuşur Mu?

Sevdiklerinize Edebileceğiniz En Güzel Dua yazımız da ilginizi çekebilir.

Cinsellik konuşma isteği denildiği zaman bazı anlarda da erkeklerin bu konulara karşı çok düşkün olmaları gözler önüne gelebilir. Çünkü bazı erkeklerin her iki lafında birisi cinsellik olabilir ve akılları ondan başka bir şeye çalışmayabilir. Bu tarz erkeklerin tek derdi yatağa girmek ve kadınlar ile cinsellik yaşamaktır .Bu yüzden de bu tarz erkeklerden illa duygusal bağlar beklemek de gerekmez. Çünkü istenen isteklere istenildiği gibi tam olarak yanıtlar veremeyebilir. Bir yandan da erkek arkadaşlarımızın cinsel içerikli konuşmalar yapmayı sevmesi, ama bunu kadınları rahatsız etmeden dozunda bırakması da öne çıkan konular arasında yer alır. Bu yüzden dozuna dikkat etmek gerekir.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir