1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. ‘Çok Güzel Hareketler 2’ye ‘Paradoks’ skeci damga vuracak

‘Çok Güzel Hareketler 2’ye ‘Paradoks’ skeci damga vuracak

featured

Erdal Özyağcılar birbirinden komik skeçleri yorumlarken, aynı zamanda izleyenlere de kahkaha dolu bir gece yaşatacak. Programın ekrana gelecek olan bu bölümüne, ‘Paradoks’ isimli skeç damga vuracak.

Evliya Aykan’ın canlandırdığı Çok Güzel Hareketler 2’nin ünlü karakteri Adil, yolda bulduğu parayı teslim etmek için İhsan Bey’in ofisine gelir. Fakat Adil’in iç sesi parayı teslim etmemesini söyler. Adil şirkette gördüklerine ve duyduklarına inanamaz, bir an parayı teslim etmekten vazgeçse de sonunda parayı sahibine teslim eder.

Çok Güzel Hareketler, yeni bölümü ile 13 Aralık Pazartesi akşamı saat 20:00’de Kanal D’de.

Kanal D’nin; genel sanat yönetmeliğini Yılmaz Erdoğan, sunuculuğunu ise Eser Yenenler’in yaptığı, her pazartesi yeni bölümleri ile ekrana gelen programı ‘Çok Güzel Hareketler 2’ye bu hafta, usta oyuncu Erdal Özyağcılar konuk oluyor.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap