1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Cumhurbaşkanı’na seslenen Ece Erken, artan dövize isyan etti: Her şeye zam geliyor, acil çözüm

Cumhurbaşkanı’na seslenen Ece Erken, artan dövize isyan etti: Her şeye zam geliyor, acil çözüm

featured

Paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren sunucu Ece Erken, dolar ve euronun artışından sonra ürünlere gelen zamlara sitem etti. Instagram hesabından peş peşe paylaşımlar yapan Erken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslendi.

“NEDEN HER ŞEYE ZAM GELİYOR?”

2,5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşımlar yapan Erken, şunları yazdı: “Sayın Cumhurbaşkanımız ‘dolarla ne işiniz var?’ diyor peki o zaman neden her şeye zam geliyor? Tamam doların 17 olmasından bize ne, neden zam? Kiralara, evlere, motorine, akaryakıta, telefona bile… Biz dolar kazanmıyoruz. 42 bin TL bir telefon fiyatı. En basitinden Zara oldu Beymen… Biz zaten ülke olarak olduk outlet.

“NEDEN HERKES SUSUYOR?”

Acil çözüm acil… Neden herkes susuyor? Her gün bir şeye tonlarca zam yapılıyor ve asıl felaketler başlamadı. AVM’ler tıka basa, evler uçtu, kiralar keza.. Ve herkes susuyor. Müzik sustu, müzisyenler ayaklandı ya klipler çekti, Hakan Altun’lar falan videolar çektiler. Şimdi müzik devam ediyor ama biz sustuk. Çok acayibiz. Peki ona da peki.”

Cumhurbaşkanı'Na Seslenen Ece Erken, Artan Dövize Isyan Etti: Her Şeye Zam Geliyor, Acil Çözüm

Cumhurbaşkanı'Na Seslenen Ece Erken, Artan Dövize Isyan Etti: Her Şeye Zam Geliyor, Acil Çözüm

Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap