1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Danilo Zanna’dan Tahsin Küçük paylaşımı

Danilo Zanna’dan Tahsin Küçük paylaşımı

featured

Tv8’in fenomen yarışması MasterChef 2021’de aylardır süren maraton 14 Ocak Cuma akşamı ekrana gelecek olan büyük finalle noktalanacak. MasterChef’te Eren ve Hasan’la son üçlüye kalan Tahsin, büyük final öncesi elenen son isim oldu.

Yarışmayı üçüncü olarak tamamlayan Tahsin için bir paylaşım da Danilo Zanna’dan geldi. MasterChef’in sempatik jüri üyesi Zanna, Tahsin’le sarıldıkları pozu “Masterchef 2021 üçüncüsü Tahsin Küçük” notuyla paylaştı.

Danilo Zanna'Dan Tahsin Küçük Paylaşımı

“HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM”
Öte yandan Tahsin de elendiği gün ekiple çekilen karelerini; “Tam bu noktada MasterChef yolunun sonuna ama çok güzel adımlar atabileceğim, yolun tam başına gelmiş bulunmaktayım. Herkesi ve hepinizi çok seviyorum ve kocaman olan, gerçekten kocaman olan MasterChef Türkiye ailesine çok teşekkür ederim” notuyla paylaştı.

Danilo Zanna'Dan Tahsin Küçük Paylaşımı

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap