1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Daredevil’ın Marvel Evrenine Geleceği Kesinleşti

Daredevil’ın Marvel Evrenine Geleceği Kesinleşti

featured

Marvel hayranları, uzunca bir süredir 2018 yılına dizisi sona eren sevdikleri karakter Daredevil’ın Marvel Sinematik Evreni’ne geleceği beklentisiyle yanıp tutuşuyordu. Fakat Daredevil’ı kimin canlandıracağı gizemini koruyordu. İşte bu gizeme Spider-Man: No Way Home için basın turu yapan Marvel Studios başkanı Kevin Feige’den cevap niteliğinde açıklama geldi.

Kevin Feige, Netflix’te yayınlanan Daredevil dizisinde kahramanımız Matt Murdock’un (Daredevil) yeniden Charlie Cox tarafından canlandırılacağı sinyallerini verdi. Feige, yaptığı açıklamasında “Daredevil’ı yaklaşan ‘şeylerde’ görecek olsaydınız, Charlie Cox, Daredevil’ı oynayan aktör olurdu.” ifadelerine yer verdi.

Daredevil, yeniden Charlie Cox olacak:

Daredevil’ın Marvel Evrenine Geleceği Kesinleşti

Daredevil ve Charlie Cox’un ne zaman Marvel Sinematik Evreni’nde gözükeceğiyse bilinmezliğini koruyor. Bu konu hakkında CinemaBlend’e açıklama yapan Feige de gizemi korumaya şu sözlerle devam etti: “Nerede, nasıl ve ne zaman göreceğimiz henüz belli değil.” Kendisini ne zaman göreceğimiz belli olmasa da Kevin Feige, en azından Daredevil’ı kimin oynayacağını netleştirmiş oldu.

Peki, Daredevil, hangi MCU filminde karşımıza çıkacak? Bu konu hakkında ortaya atılan en güncel iddialar, kendisini Spider-Man: No Way Home’da göreceğimiz yönündeydi. Fakat bu konuda Feige’den ya da Sony’den doğrulama gelmedi. Fakat Daredevil ve Tom Holland’ın sette bir arada gözüktüğü fotoğraflar internete sızdırılmıştı:

Daredevil’ın MCU ile bağlantısıysa geçtiğimiz günlerde yayınlanan Hawkeye ile birlikte aslında kesinleşmişti. Dizinin 2. bölümünde Daredevil’ın azılı düşmanı Kingpin’in manevi kızı Echo’yu görüyorduk. 3. bölümdeyse Kingpin’in kendisiyle karşılaşmıştık.

İçeriği Kaynağından oku: Webtekno

Not : Bu içerik Webtekno internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Spider-Man: No Way Home İçin Spoiler Patlaması Yaşanıyor
Yorum Yap

Yorum Yap