1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Darksiders 3 Sistem Gereksinimleri

Darksiders 3 Sistem Gereksinimleri

featured

Darksiders 3

Darksiders 3 Sistem Gereksinimleri

Darksiders 3, THQ Nordic tarafından Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 2018’de yayınlanan ve Gunfire Games tarafından geliştirilen bir hack and slash aksiyon-macera görüntü oyunudur. Darksiders 2‘nin devamı ve Darksiders serisinin üçüncü oyunudur.

Oyuncular, Mahşerin Dört Atlısı’ndan ikisi olan Savaş ve Ölüm’ün kız kardeşi olan Fury’yi üçüncü şahıs bakış açısıyla denetim ediyorlar. Dört Atlı’nın en öngörülemez ve esrarengizliği olarak nitelendirilen bir büyücü olan Fury’nin dövüşü kırbaçlara, kılıçlara, yeteneklere, hançerlere ve sihirlere dayanır. Fury, yeni silahlarını, hücumlarını ve hareket kabiliyetlerini vererek, dövüş yeteneklerini geliştirmek için birçok farklı temel form alabilir.

Düşmanlar evvelki oyunlara nazaran daha güçlüdür, lakin müsabaka sırasında savaşları daha şahsî hissettirmek için daha az sayıda görünür. Evvelki oyunlardan birtakım düşmanlar geri dönerken, öteki düşmanlar yenidir. Oyun, araştırmanın büyük bir rol oynadığı daima bir açık dünya ortamında gerçekleşir. Keşfederken, Fury bulmacaları çözmeli ve platform pürüzlerini aşmalıdır. Bu cins bulmacalar, etraftaki engelli yolları ve materyalleri havaya uçurmak için bombaları ve Flame Formlarını kullanmayı içerir.

Darksiders III, bir seviyelendirme sistemi ve bir ustalık sistemine sahiptir. Savaşa misal, lakin Mevte benzemeyen, Fury ruhları düşmanlardan ve etraftaki objelerden, bir para ünitesi ya da harcanabilir bir kaynak olarak toplar. Geliştiriciye nazaran, oyuncu kıssa boyunca ilerledikçe oyunun dünyasının tehditleri daha da artacaktır.

Darksiders 3 Sistem İhtiyaçları

En az Sistem İhtiyaçları:
 – İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bit
 – İşlemci: AMD FX-8320 (3,5 GHz) / Intel i5-4690K (3,5 GHz) yahut daha uygunu
 – Bellek: 8 GB RAM
 – Ekran Kartı: 2 GB VRAM ile GeForce GTX 660 / Radeon R7 370
 – DirectX: Sürüm 11
 – Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem İhtiyaçları:
 – İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bit
 – İşlemci: Intel Core i7-3930K (3.2 GHz)/AMD Ryzen 5 1600 (3.2 GHz) yahut daha düzgünü
 – Bellek: 16 GB RAM
 – Ekran Kartı: 4 GB VRAM ile AMD Radeon RX 480 / NVIDIA GeForce GTX 970
 – DirectX: Sürüm 11
 – Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Yorum Yap

Yorum Yap