1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Deha Bilimlier’den ‘yasak aşk’ iddiasına cevap!

Deha Bilimlier’den ‘yasak aşk’ iddiasına cevap!

featured

Deha Bilimlier, “Beni herkes bilir, eşime aşık biriyim. Bu işlerde bir şey başardıysak eşimle beraber başardık. Konserime gelemese bile ben onu arar görüntülü şarkı söylerim, hatta her gece ona şarkı söylerim. Beni izlemeye gelen hem yakın dostlarım hem de arkadaşlarım bizim aşkımıza özenirler. 20 yıldır sahneye çıkıyorum, adım hiç böyle bir konuyla çıkmadı” dedi.

EŞİMDEN ÖZÜR DİLEDİM”
Aslı Bilimlier ile evli olan şarkıcı, “Sahne öncesi Gülşah Saraçoğlu ile telefonda görüşmedim. Evi sahnelerime yakın olduğu için sahneme iki hafta üst üste geldi, hatta sahnemde düştü, güldük ettik. Bu haber nereden nasıl çıktı, şok içinde kaldık. Gökhan Göz ile benim sahnemde tanışmışlardı. Benim de hatam olabilir, sahnede mesafeyi daha iyi koruyabilirdim. Konuşmadığım sürece konu hep değişiyor, son kez çıkıp konuşacağım, daha bu konu hakkında konuşmayacağım. Beni herkes izlemeye geliyor sanatçılar da, oyuncular da. Nasıl böyle bir haber çıktı anlayamadım. Düşmanım vardı da o mu çıkardı ya da Gülşah’ın düşmanı vardı da o mu böyle bir haber çıkardı diye düşündüm. Gülşah’ı aradım, ‘Böyle böyle bir haber çıkmış’ dedim. ‘Benim haberim yok, görmedim’ dedi. Sahneden sonra eve gittim, zaten beni evde eşim bekliyor. Sahne üzerinde mesafemi koruyabilirdim, eşimden de özür diledim. Böyle bir şeyle adım çıktığı için çok üzgünüm” ifadelerini kullandı.

“SENİ DÜRÜST BİRİ OLARAK TANIDIK”
Ünlü şarkıcının açıklamaları sonrası Seren Serengil, “Biz seni seviyoruz ve yıllardan beri tanıyoruz. Hiç bu tarz bir haberle gündeme gelmedin, seni hep dürüst biri olarak tanıdık. Evli bir adamın isminin çıkması da çok utanç verici bir durum. Bazen sahnedeki erkekler böyle bir hataya düşebiliyor, sen düştün mü düşmedin mi, Allah ile senin aranda” şeklinde konuştu.

İlgini Çekebilir:  Cindoruk’un sesiyle
Deha Bilimlier'Den 'Yasak Aşk' Iddiasına Cevap!

Bircan Bali ise “Gülşah Saraçoğlu uzun süredir sana takıkmış. İhanetin acısıyla Gökhan’ın kulağına gidip en yakın can yakıcı sensin. Haber senin tarafından değil karşı taraftan dolayı çıkan bir şey” iddiasında bulundu.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap