1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Deniz Çakır’dan yeni proje müjdesi

Deniz Çakır’dan yeni proje müjdesi

featured
Deniz Çakır'Dan Yeni Proje Müjdesi

Başrollerini İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar ve Deniz Çakır’ın paylaştığı ‘Masumiyet’ dizisi geçtiğimiz sezon erken final yaparak ekranlara veda etmişti.

Deniz Çakır'Dan Yeni Proje Müjdesi

Bunun ardından Bodrum’a giden Deniz Çakır, yaz aylarından bu yana süren tatilini bitirdi ve İstanbul’a döndü. Oyuncu, önceki gün arkadaşıyla Arnavutköy’de görüntülendi.

Deniz Çakır'Dan Yeni Proje Müjdesi

“TATİL GÜZEL GEÇTİ”

Kendisini görüntüleyen basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet eden Çakır, “Bodrum tatili benim için güzel geçti ama biliyorsunuz can sıkıcı olaylar oldu, yangınlar falan” ifadelerini kullandı.

Deniz Çakır'Dan Yeni Proje Müjdesi

“YAKINDA YENİ İŞLER VAR”

Yeni proje müjdesi veren Deniz Çakır, ”Bir şeyler var, yakın zamanda olacak. Arkadaşım bekliyor, çok teşekkür ederim. Zaten tek taraftan kulağım tıkalı sizleri duyamıyorum” diye konuştu.

Deniz Çakır'Dan Yeni Proje Müjdesi

“20 YILLIK ARKADAŞIM”

Öte yandan ünlü oyuncu, Bodrum tatilinde bir erkek arkadaşıyla görüntülenmişti. Baş baş sohbet eden ikiliyi, yan masada oturanlar, “Sizi çekiyorlar” diyerek, uyarmıştı. Bunun üzerine Çakır, gazetecilere; “Konservatuardan 20 yıllık arkadaşım” açıklamasını yapmıştı.

Deniz Çakır'Dan Yeni Proje Müjdesi

“ŞİMDİ OLSA İFŞA EDERDİM”

Geçtiğimiz aylarda Jülide Ateş’in sunduğu ‘40’ programına konuk olan Çakır, “Psikolojik, sözlü ya da fiziksel olarak tacize uğradınız mı?” sorusuna, “Kadın ve popüler olduğum için, sahne üstünde defalarca kez aynı kişi tarafından psikolojik şiddete uğradım. Neredeyse işimden soğuyacak kadar… Maalesef bununla ilgili bir pişmanlık da yaşıyorum. Şimdi olsa ifşa ederdim” yanıtını vermişti.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Bengü'den yeni yıl öncesi mutlu aile pozu!
Yorum Yap

Yorum Yap