1. Ana Sayfa
  2. Spor
  3. Derbi öncesi Beşiktaşlı futbolculara döner ziyafeti

Derbi öncesi Beşiktaşlı futbolculara döner ziyafeti

featured

Yılın son derbisi öncesi kendisi de eski futbolcu olan iş adamı Sertan Tabur’un ortağı olduğu, Etiler’de bulunan Dönerci Serkan Usta tarafından Beşiktaş Kulübü Nevzat Demir Tesisleri’nde Beşiktaşlı futbolculara ve Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu’na akşam yemeğinde döner hazırlandı. Dönerci Serkan Usta’nın hazırladığı sunumdan memnun kalan siyah beyazlılar moral dolu bir akşam yaşadı. 

Derbi Öncesi Beşiktaşlı Futbolculara Döner Ziyafeti

Başkan Ahmet Nur Çebi ve futbolcuların döner kesme deneyimi de sıra dışı anlara sahne olurken, futbolcular ve yönetim kurulu da hazırlanan moral yemeğinden dolayı hem mutluluklarını dile getirdi, hem de döneri çok beğendiklerini söylediler. 

Çebi, sıcak bir ortamda geçen akşam yemeğinde, U-19 Akademi Takımı Teknik Sorumlusu Önder Karaveli ve futbolcularla sohbet ederken Fenerbahçe maçın için de takıma başarılar diledi.

İçeriği Kaynağından oku: Haber7

Not : Bu içerik Haber7 internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap