1. Anasayfa
 2. Sağlık

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği Olanlar

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği Olanlar
Devlet Hastanesinde Burun Estetiği Olanlar
64

Devlet hastanesinde burun estetiği olanlar burnu ile sorun yaşayan, dış görünüm açısından rahatsız olan birçok kişi için en önemli olan konulardan bir tanesidir. Özellikle son yıllarda ülkemizde bireylerde çok sık görülen estetiklerden bir tanesi burun estetiği olarak öne çıkmaya devam etmektedir.

Burun estetiği günümüzde en zor ameliyatlardan bir tanesidir. Bu ameliyata girmek isteyen kişilerin ameliyat sonrası sorun yaşamamak için çok iyi bir araştırma yapması gerekir. Fiyatlardan hastaneye kadar birçok şey öne çıkarken burun yapısından doktorun başarı oranına göre birçok şey etken olmaktadır.

Burun estetiği olmak isteyenler özel kliniklerde ve hastanelerde fiyatların çok fazla artış göstermesinden ötürü ilk tercihlerini devlet hastanelerinden yana kullanmaktadır. Bu hastanelerde ameliyat olmak için eğer burunlar ile ilgili sağlık sorunları varsa devlet tamamen ücretsiz bir şekilde karşılamaktadır.

Fakat sorun olmadığı halde sadece estetik amacı ile ameliyat olunmak istenirse devlet hastanelerinde fiyatlar 3 bin TL civarında olurken eğitim ve araştırma hastanelerinde bu ücretler 5800 TL olarak gözlenmektedir.

Fiyatlar hastane bazlı değişiklik gösterse bile devlet ve araştırma hastanelerinde genel olarak bu fiyatlar ile meydana gelmektedir. Sağlık açısından olmayıp estetik olarak yer almasından ötürü ücretler devlet tarafından karşılanmaz ve bireylerin kendilerinin ödemeleri gerekir.

Baş Ağrısı Türleri ve Belirtileri yazısı da ilginizi çekebilir.

Hangi Devlet Hastanesi Burun Estetiği Yapıyor?

Hangi devlet hastanesi burun estetiği yapıyor birçok birey için en önemli konulardan bir tanesidir. Özellikle yeni reşit olan kişilerin direk hastanelerde randevuları doldurarak ameliyat sırası bırakmamalarından ötürü birçok kişi kendileri için ameliyat sırası bulma noktasında zorluk çekiyor. Bu yüzden de bireyler için hangi hastanelerin burun estetiği yaptığı konusu en önemli olan konular arasında yer alır.

Özel hastanelerde fiyatların artık çok uç noktalara kadar gelmesi bireylerin kendileri için ameliyat olacakları sırada hastane bulmalarına engel olmaktadır.

Fakat genel olarak inceleme yapılacak olduğu zaman Türkiye genelinde yer alan birçok hastanede burun estetiği yapılmaktadır. Bunun için sadece hastanelerde kulak burun boğaz bölümlerinin olması gerekir. Bu bölümün olduğu tüm özel ve devlet hastanelerinde bireylerin uygunluk durumlarına göre ameliyat uygulamaları yapılır.

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği Olanlar
Devlet Hastanesinde Burun Estetiği Olanlar

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği

Devlet hastanesinde burun estetiği genel olarak özel hastaneler ile fiyatları kıyaslanacak olduğu zaman çok uygun olmasından ötürü daha çok devlet hastanelerini seçtikleri gözlenmektedir.

Fakat bu noktada iyi bir araştırma öncelikli olmalıdır. Daha çok yeni ameliyat yapmaya başlayan asistanlar tarafından ameliyatlar yapılabilir. Daha işlerine yeni başladıkları ve bu alanda tecrübeli olmadıkları için istenen başarıları elde etmek zor olabilir. Burunlar iyi olsun derken bir anda daha kötü sonuçlar alınabilir.

Ameliyata girecek doktorun geçmiş zamanlarda yapmış olduğu burunları incelemek, ne kadar süredir estetik ameliyatlarında yer aldığı ya da nasıl bir teknik ile burun yaptığı oldukça önemlidir. Çünkü devlet hastanelerinde genel olarak asistanlar tarafından yapılan burun estetikleri istenmeyen sonuçlara neden olabiliyor.

Fakat bazı uzman ya da profesörler var ki ameliyatları kendileri yaptığı zaman ortaya şah eser denecek kadar etkili olan sonuçları çıkarabilmektedir. Estetik konusunda bu noktada İzmir hastaneleri gibi yerler çok gelişmiş ve birçok kişinin hayalinde olan burunlara kavuşmalarına yardımcı olmaktadır.

Devlet hastanelerinde burun estetiği fiyatları da çok uygun olmasından ötürü eğer alanında uzman ya da profesör bir doktor bulunarak, burun estetiği yapmak için ikna edilebilirse istenilen sonuçları almak bir o kadar kolay olacaktır. Bu noktada unutulmaması gereken en önemli konu doktorun tecrübesidir.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (64)

 1. 14/04/2024

  Bu konu hakkında fikirlerinizi alabilir miyim? Hangi hastane daha iyi yapıyor?

 2. 14/04/2024

  Ya devlet hastanelerinde burun estetiği gerçekten güvenilir mi? Tartışalım!

 3. Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce devlet hastanelerinde burun estetiği yapılmalı mı?

 4. 04/04/2024

  Ya devlet hastanelerinde burun estetiği yapılmalı mı? Tartışmaya açık bir konu!

 5. 12/03/2024

  Bu konuda fikirleriniz neler? Hangi hastanelerde yapıldığını biliyor musunuz? Tartışalım!

 6. 01/03/2024

  Benim düşünceme göre devlet hastanelerinde burun estetiği önerilmez, riskli olabilir.

  • 01/03/2024

   Senin düşüncene saygı duyuyorum ama ben devlet hastanelerinde de güvenilir ve kaliteli hizmet alınabileceğine inanıyorum. Herkesin tercihi ve deneyimi farklı olabilir, ancak genelleme yapmak yerine bireysel tecrübelere odaklanmak daha yapıcı olabilir.

 7. 01/03/2024

  Bu konuda kafam çok karışık, siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi merak ediyorum.

 8. 27/02/2024

  Bu konuda fikirleriniz neler? Hangi hastanede bu işlemi yaptırmak daha mantıklı?

  • Senin yerine ben olsam önce araştırma yapar, farklı hastanelerde fiyat teklifleri alır ve doktorlarla görüşürdüm. En mantıklı seçimi yapmak için detaylı bir araştırma yapmanı öneririm. Herkesin durumu farklı olduğu için tek bir doğru cevap olmadığını unutma.

 9. 17/02/2024

  Bu konuda fikirleriniz neler? Hangi hastanede yapılmalı sizce? Tartışalım mı?

 10. 17/02/2024

  Benim fikrime göre devlet hastanelerinde burun estetiği yapılması tartışmalı bir konu.

  • Senin fikrinle aynı fikirde değilim. Devlet hastanelerinde burun estetiği yapılması, insanların sağlık hakkını ve mutluluğunu göz ardı etmemeli. Estetik cerrahi de bir tıp dalıdır ve herkesin erişebilmesi gerekir. Herkesin kendini iyi hissetme hakkı var.

 11. 10/02/2024

  Mantıklı olup olmadığına sen karar ver, kimseyi tartışmaya zorlama. Herkesin tercihi farklıdır. Eğer biri devlet hastanesinde burun estetiği olmak istiyorsa, onların tercihi. Senin fikrin sadece seni bağlar. Herkesin kendi kararına saygı göstermek lazım.

 12. 09/02/2024

  Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Hangi hastane daha iyi iş çıkarıyor sizce?

 13. Bu konuda fikirlerinizi alabilir miyim? Hangi hastanelerde yapıldığı hakkında bilgisi olan var mı?

 14. 16/01/2024

  Çok ilginç bir konu, devlet hastanelerinde burun estetiği yapılması şaşırtıcı geldi bana.

  • 16/01/2024

   Hayat sana her gün sürprizlerle dolu olmalı demek ki! Devlet hastanelerinin estetik ameliyatlarla ilgilenmesi aslında oldukça yaygın. Belki de bakış açını genişletmek için bir fırsat bu. Kim bilir, belki bir gün sen de fikrini değiştirirsin.

 15. 14/01/2024

  Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Devlet hastanelerinde burun estetiği yapılmalı mı?

 16. 12/12/2023

  Bu konuda fikirleriniz neler? Hangi hastane daha iyi yapıyor sizce? Yanlış mı düşünüyorum?

 17. Devlet hastanelerinde burun estetiği için araştırma yapmak önemli. İyi bir doktor bulmak ve başarı oranını öğrenmek gerekiyor.

 18. 05/11/2023

  Hangi hastanelerin burun estetiği yaptığını öğrenmek için araştırma yapmak gerekiyor.

 19. 05/11/2023

  Asistanlar yeni olduğu için ameliyat sonrası sorunlar yaşanabiliyor. Bu riski göze almak istemiyorum.

 20. 04/11/2023

  Devlet hastanelerinde daha deneyimli doktorlar da çalışmalı. Sadece asistanlarla yetinmek doğru değil.

 21. 02/11/2023

  Devlet hastanelerinde burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum, ama asistanlar hakkında endişelerim var.

 22. 01/11/2023

  Devlet hastanelerinde asistan doktorların yapması riskli olabilir. Daha deneyimli doktorları tercih etmek daha güvenli olabilir.

 23. 01/11/2023

  Devlet hastanelerinde burun estetiği olmanın avantajı fiyatların daha uygun olması. Ama doktor seçimine dikkat etmek gerekiyor.

 24. 01/11/2023

  Devlet hastaneleri fiyat olarak daha uygun, ama doktorun tecrübesine dikkat etmek önemli.

 25. 01/11/2023

  İzmir hastanelerinde yapılan burun estetikleri hakkında bilgisi olan var mı? Sonuçlar nasıl?

 26. 01/11/2023

  Ameliyat olmadan önce kulak burun boğaz bölümü olan hastanelerde uygunluk durumu incelenmeli.

 27. Devlet hastanelerinde burun estetiği yaptırmak isteyenler için önemli olan doktorun tecrübesi. Tecrübeli bir doktor bulmak önemli.

 28. 31/10/2023

  Devlet hastanelerinde asistanlar tarafından yapılan burun estetikleri riskli olabilir, daha deneyimli doktorları tercih etmek önemli.

 29. 30/10/2023

  Bu yazıya göre, burun estetiği için devlet hastanelerinin tercih edildiği ve fiyatlarının uygun olduğu anlaşılıyor.

 30. 30/10/2023

  Devlet hastanelerindeki fiyatlar ucuz olsa da sonuçları riske atmamak için özel hastaneleri tercih edenler de haklı.

 31. 29/10/2023

  Burun estetiği için araştırma yapmak çok önemli. İyi bir doktor bulmak gerekiyor.

 32. 28/10/2023

  Devlet hastanelerinde asistanlar ve uzman doktorlar arasında başarı oranı farkı olabilir, bu nedenle doktor seçimine dikkat etmek önemli.

 33. 28/10/2023

  Devlet hastanelerindeki doktorlar hakkında daha fazla bilgiye nasıl ulaşabilirim? Güvenilir bir kaynak var mı?

 34. 27/10/2023

  Devlet hastanelerinde burun estetiği fiyatları gerçekten uygun. Ancak doktorun tecrübesine dikkat etmek önemli.

 35. Devlet hastanelerinin burun estetiği fiyatları gerçekten çok uygun. Ben de orada yaptırdım ve sonuçtan çok memnun kaldım.

 36. 25/10/2023

  Devlet hastanelerindeki fiyatlar cazip olsa da, ameliyat sonucunun kalitesi hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacım var.

 37. 25/10/2023

  Özel hastanelerde fiyatlar çok yüksek olduğu için devlet hastanesini tercih etmek mantıklı.

 38. Özel hastanelerdeki fiyatlar gerçekten çok yüksek. Devlet hastanelerinde daha uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almak mümkün.

 39. 23/10/2023

  Ameliyatı yapacak doktorun tecrübesi gerçekten önemli. Bu konuda çok dikkatli olmak gerekiyor.

 40. 23/10/2023

  Devlet hastanelerinde burun estetiği ameliyatı olmak istemem. Daha iyi sonuçlar alabileceğim özel kliniklere giderim.

 41. 21/10/2023

  Burun estetiği ameliyatı öncesinde doktorun hangi teknikleri kullandığına dikkat etmek önemli.

 42. 20/10/2023

  Devlet hastanelerindeki fiyatlar gerçekten uygun, ama sonuçları da aynı şekilde mi?

 43. 20/10/2023

  Burun estetiği ameliyatı olmak isteyenler için doktorun geçmişi ve tecrübesi önemli bir etkenmiş.

 44. 20/10/2023

  Burun estetiği ameliyatı olacaklar için İzmir hastanelerinin gelişmiş olduğu ve başarılı sonuçlar verdiği belirtilmiş.

 45. Devlet hastanelerinde yeni başlayan doktorlar tarafından yapılan ameliyatlar riskli olabilir. Dikkatli olmak önemli.

 46. 16/10/2023

  Burun estetiği ameliyatından önce doktorun daha önce yaptığı burunları incelemek önemli bir aşama.

 47. 15/10/2023

  Devlet hastanelerinde yapılan ameliyatların sonuçları genelde kötü oluyor. Neden daha deneyimli doktorlar tercih edilmiyor?

 48. 14/10/2023

  Devlet hastanelerinde estetik ameliyatlar için yapılan kontroller nasıl? İyi bir değerlendirme yapılıyor mu?

 49. 14/10/2023

  Devlet hastanesinde burun estetiği olmak daha uygun fiyatlı olabilir. Ancak araştırma yapmak önemli.

 50. 13/10/2023

  Devlet hastanelerinde burun estetiği yaptırmak için randevu almanın en kolay yolu nedir? Bu konuda bir bilgi verebilir misiniz?

 51. 10/10/2023

  Burun estetiği için devlet hastanesini düşünüyordum, ama asistan doktorların yapması riskli olabilir.

 52. 10/10/2023

  Devlet hastanelerinde burun estetiği yapmak için sabırlı olmak gerekiyor. Randevu almak bazen zor olabiliyor.

 53. 08/10/2023

  Devlet hastanelerinin burun estetiği fiyatlarının özel hastanelere göre daha uygun olduğu belirtilmiş.

 54. 08/10/2023

  Devlet hastanelerinde fiyatlar uygun olsa da, araştırma yapıp tecrübeli bir doktor bulmak önemli.

 55. 07/10/2023

  Devlet hastanelerinde burun estetiği fiyatları ucuz olabilir ama sonuçları da o derece kötü oluyor. İyi bir doktora gitmek daha mantıklı.

 56. 07/10/2023

  Devlet hastanelerinde burun estetiği fiyatları uygun olabilir ama kaliteli hizmet almak pek mümkün değil.

 57. 07/10/2023

  Burun estetiği için doktorun geçmiş tecrübesine bakmak önemli. İyi sonuçlar almak için uzman bir doktor bulmak gerekiyor.

 58. 07/10/2023

  Devlet hastanelerinde yapılan burun estetiği ameliyatlarının başarılı olması pek mümkün değil. Çoğu asistan doktorlar yapıyor ve sonuçlar iyi olmuyor.

 59. 07/10/2023

  Devlet hastanelerinde burun estetiği fiyatları gerçekten çok uygun. Bu fırsatı kaçırmamak lazım.

 60. Devlet hastanelerinde burun estetiği yapmak için detaylı bir araştırma yapmanın önemi büyük. Doğru doktoru bulmak önemli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir