1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Dilan Çiçek Deniz aileye girdi

Dilan Çiçek Deniz aileye girdi

featured
Dilan Çiçek Deniz Aileye Girdi

Dilan Çiçek Deniz, geçtiğimiz yıl yeni bir aşka yelken açtığı İzlandalı sevgilisi Thor Saevarsson’dan 10 gün önce evlilik teklifi almıştı. Ünlü oyuncu, yönetmen sevgilisine Boğaz Köprüsü’nde “Evet” yanıtını vermişti.

Dilan Çiçek Deniz Aileye Girdi

Deniz, “Çok hazırlıksız yakalandım. Çok mutluyum, hala şoktayım. Köprü üstünde evlilik teklifi yapmasının nedeni; benim Asya’da, onun Avrupa’da olması. Onun için böyle bir sürpriz yapmış” demişti.

Dilan Çiçek Deniz Aileye Girdi

“HANIMLAR, BEYLER; KAYINPEDER”

Önceki gün soluğu sevgilisinin memleketinde alan Deniz, Saevarsson’ın ailesiyle tanıştı. Thor Saevarsson’ın babasıyla birlikte objektif karşısına geçen oyuncu, gönderisine, “Hanımlar, beyler; kayınpeder” notunu düştü.

Dilan Çiçek Deniz Aileye Girdi

Bir hayli neşeli olduğu dikkatlerden kaçmayan 26 yaşındaki güzel, sevgilisinin kardeşiyle pozunu da Instagram hesabından yayınlamayı ihmal etmedi.

Dilan Çiçek Deniz Aileye Girdi

Ardından mutfağa giren Dilan Çiçek Deniz, yönetmen sevgilisinin fotoğrafını, “Saatlerdir yemek yapıyor iki gözümün çiçeği” notuyla paylaştı.

Dilan Çiçek Deniz Aileye Girdi

“EVET DEDİM”

Teklif sonrası mutluluğunu takipçileriyle paylaşan oyuncu, “Evet’ dedim” notunu düşmüştü. Takipçileri, Deniz’in tektaşını sergilediği gönderiye yorum yağdırmıştı.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap