1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Doğa Bekleriz’in ‘Eşarbını yan bağlama’ videosu gündem oldu! ‘Reklam teklifi yağıyor’

Doğa Bekleriz’in ‘Eşarbını yan bağlama’ videosu gündem oldu! ‘Reklam teklifi yağıyor’

featured

Manken Doğa Bekleriz’in yıllar önce katıldığı ‘İbo Show’da, Tatlıses’ten “Eşarbını yan bağlama” isteği yaptığı videosunu TikTok’ta paylaşınca sosyal medyada gündem oldu. 2007 yılına ait video defalarca paylaşıldı.

“Eşarbını yan bağlama” videosuyla yeniden gündeme gelen Doğa Bekleriz konuyla ilgili düşüncelerini paylaştı. Teve2 ekranlarında yayınlanan ‘Magazin Masası’ programına telefonla bağlanan ünlü isim, açıklamasında; “Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum” dedi.

REKLAM TEKLİFLERİ ALIYOR
Sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı programda  bu şekilde gelmekten mutlu olduğu söyleyen Doğa Bekleriz,  “Telefonlarım susmuyor.  Ben de kendimi izliyorum dış gözle” yorumunda bulundu.

Doğa Bekleriz, ayrıca videonun sosyal medyada gündem olmasının ardından eşarp firmalarından reklam teklifleri aldığını da belirtti.

Doğa Bekleriz'In 'Eşarbını Yan Bağlama' Videosu Gündem Oldu! 'Reklam Teklifi Yağıyor'

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap