1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Doğu Demirkol tartışmalara son noktayı koydu: Şaka tapulu malım değil

Doğu Demirkol tartışmalara son noktayı koydu: Şaka tapulu malım değil

featured

AMACIM KENDİMİ AKLAMAKTI

Cem Yılmaz, son gösterisinde “Allah diyen aslan” esprisine yer vermiş, aynı espriyi daha önce Doğu Demirkol’un kendi şovunda kullandığı ortaya çıkmıştı. Demirkol, o esprisini sosyal medyadan “Eskilerden bir şaka” notuyla paylaşmıştı.

Komedyen, önceki gün Zorlu Center’daydı. Komedyen, paylaşımıyla ilgili sorulara, “Ben kendimi aklamak için paylaştım. Bu espriyi herkes yapabilir. Benim tapulu malım değil ama Cem abi gösterisinde yapınca, beni izlemeye gelenler de ‘Cem Yılmaz’dan mı esinlendi demesin diye paylaştım” dedi.

Doğu Demirkol Tartışmalara Son Noktayı Koydu: Şaka Tapulu Malım Değil

CEM ABİ BİZİM DEĞERİMİZ

Doğu Demirkol, sözlerine şöyle devam etti: “Ben Cem abiden almadım espriyi, o benden aldı gibi bir algı için de paylaşmadım. Konuyu farklı işledik zaten. Ben Cem abiyi severim, o bizim değerimiz.” Muhabirlerin “Komedyenler birbirinden esinleniyor mu” sorusuna ise Demirkol “İzliyoruz birbirimizi, gördüklerimiz üzerinden başka örneklerle aynı şeylere değindiğimiz oluyor” yanıtını verdi.

Gözden Kaçmasın

Doğu Demirkol Tartışmalara Son Noktayı Koydu: Şaka Tapulu Malım Değil

#CEM YILMAZ#KOMEDİ

Pijama, terlik, Cem Yılmaz yaparız dendi ama… ‘Bu kez güldürmedi’Doğu Demirkol Tartışmalara Son Noktayı Koydu: Şaka Tapulu Malım DeğilHürriyet.com.tr

 

 

İçeriği Kaynağından oku: Hürriyet

Not : Bu içerik Hürriyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap