1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Doların 15 TL’yi geçmesinden sonra Aysun Kayacı ismi Twitter’da TT oldu

Doların 15 TL’yi geçmesinden sonra Aysun Kayacı ismi Twitter’da TT oldu

featured

Bugün tüm gözler Merkez Bankası Para Politikası Kurulu’nun açıklayacağı faiz kararında olacak. Merkez’den 100 baz puanlık faiz indirimi beklenirken, dolar güne 14.85 liradan başladı. Sabah saatlerinde 15.25 lirayı aşarak yeni tarihi zirvesini gördü. Euro da 17.20 liranın üzerine çıktı.

DOLAR REKOR KIRDI, AYSUN KAYACI TT OLDU

Doların 15 Tl'Yi Geçmesinden Sonra Aysun Kayacı Ismi Twitter'Da Tt Oldu

YAPILAN YORUMLAR BOMBA

Bugün de doların 15 TL’yi geçmesi sonrası Aysun Kayacı’nın o sözü sosyal medyada yeniden gündem oldu. Aysun Kayacı’nın fotoğraflarını paylaşan sosyal medya kullanıcıları “Aysun Kayacı meğer sen ne akıllı insanmışsın da değerini bilemedik”, “Bugün de Aysun Kayacı’nın tespitinde ne kadar haklı olduğunu bilerek güne başladım” şeklinde notlar düştü.

İşte yapılan paylaşımlardan bazılar;

Türkiye’de bir ilk! bu kadar güzel bir kadın bedeniyle değil de haklı sözleriyle hafızalara kazındı.

– Aysun Kayacı demokrasinin kara deliğini ilk keşfeden ama kıymeti sonradan anlaşılan ünlü düşünür, filozof, yüce insan… Kıymetini çok geç anladık.

– Ölmeden kıymeti anlaşılan tek insan Aysun Kayacı

– Aysun Kayacı benim dağdaki çobanla oyum bir olamaz dediği için o gün seni çok eleştirdik. Bugün çok iyi anlıyoruz. Yurttaşlar Olarak senden özür dileriz.

– Aysun Kayacı haklıydı diyen kimler varız?

– Aysun Kayacı o kadar haklıydı ki kıymetini bilemediler…

Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap