1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Dolunay Soysert’in panik anları!

Dolunay Soysert’in panik anları!

featured
Dolunay Soysert'In Panik Anları!

Daha önce birçok dizide rol alan Dolunay Soysert, önceki gün üç yıldır birlikte olduğu müzisyen erkek arkadaşı Burak Bildiren’le Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı.

Dolunay Soysert'In Panik Anları!

TEDİRGİN OLDU

Bir kitapçıya giren ikili, çıkışta basın mensuplarının markajından kaçamadı. Soysert’in görüntülendiklerini fark edince tedirgin olması dikkat çekti.

Dolunay Soysert'In Panik Anları!

HIZLA UZAKLAŞTILAR

Bir ara yanındaki erkek arkadaşının elini tutmaya çalıştığı görülen 48 yaşındaki oyuncunun, objektifleri fark ettiğinde açıklama yapmadan hızla oradan uzaklaştı.

Dolunay Soysert'In Panik Anları!

Üç yıldır birlikte olan çift Nişantaşı sokaklarında samimi tavırlar sergilerken, basın mensuplarını atlatabilmek için yakınlardaki bir kafeye oturdu.

Dolunay Soysert'In Panik Anları!

“EMEĞİMİZE BÜYÜK SAYGISIZLIK”

Daha önce Bebek’te görüntülenen Dolunay Soysert, meslektaşı Hazal Kaya’nın “Kilolu kadınlara başrol vermiyorlar” açıklaması hakkında konuşmuştu.

Dolunay Soysert'In Panik Anları!

“Televizyonda belli normlar konusunda oyunculara diretmelerin olduğunu biliyorum. Bu gerçekten zor bir süreç. Ekranda işini yapmaya çalışanların fiziksel dayatmalarla karşılaşması hatta yeteneği ve performansının önemsiz hale gelip bu konuların konuşulması çok yıpratıcı. Emeğimize büyük saygısızlık.”

Dolunay Soysert'In Panik Anları!

Ünlü oyuncu, “Siz fiziksel bir dayatma yaşadınız mı?” sorusuna, “Genç arkadaşlarımın geçtiği yolculuktan daha farklı yolculuktu bizimkiler. Şimdi onlara hayat çok daha katı. Geçmişle şu an arasında estetik açıdan daha sert diretmeler var. Ben yaşamıyorum ama pek çok öğrencim ve genç arkadaşımın yaşadığını biliyorum” yanıtını vermişti.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap