1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Duygu Özaslan: Bu oyun karakterine isim koyalım

Duygu Özaslan: Bu oyun karakterine isim koyalım

featured

Sosyal medya fenomeni ve YouTuber Duygu Özaslan geçtiğimiz senelerde tatilde yakalanmış selülitleri ve kilosu sebebiyle gündem olmuştu. O dönem fotoğraflarında filtre yaparak insanları yanılttığı için tepki çeken Özaslan ‘Bulimia Nervoza’ hastalığıyla mücadele ettiğini itiraf etmişti.

Tedavi olup diyete başlayan ve spor yapan Duygu Özaslan verdiği kilolarla bir hayli dikkat çekiyor. Kendini spora veren ünlü isim bir yandan da evliliSiyah minicik eteği ve büstiyeriyle bir kombin yapan Özaslan, pozunu sosyal medyada “Bu oyun karakterine isim koyalım” notuyla paylaştı.

Duygu Özaslan’ın paylaşımına binlerce yorum yağdı. Bazı takipçiler önerilerde bulunurken bazıları ise “Survivor Duygu” yorumları yaptı.?

Duygu Özaslan: Bu Oyun Karakterine Isim Koyalım

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap