1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Ebru Destan kimdir? Ebru Destan kocası kim? Mete Okay İnan kimdir?

Ebru Destan kimdir? Ebru Destan kocası kim? Mete Okay İnan kimdir?

featured

Ebru Destan, mankenlik kariyerinden sonra oyunculuğa yönelen isimlerdendir. Ebru Destan ve kocası gündeme geldi. Ebru Destan’ın kocasının kim olduğu araştırılıyor. Peki, Ebru Destan kimdir? Ebru Destan kocası kim? Mete Okay İnan kimdir?

EBRU DESTAN KİMDİR?

Ebru Destan, 24 Eylül 1977, İzmir şarkıcı, oyuncu ve eski manken. Mankenliği bıraktıktan sonra şarkıcılığa başladı. İlk albümü Sözümü Yemedim’i 2005 yılında Seyhan Müzik etiketiyle çıkardı. 2008 yılında Ayrılık Soğuk İklim albümünü “Bu Konu Kapandı” şarkısıyla beraber “3 Vakte Kadar” adıyla tekrar piyasaya sürdü.

Ebru Destan, 24 Eylül 1977, İzmir şarkıcı, oyuncu ve eski manken.

Mankenliği bıraktıktan sonra şarkıcılığa başladı. İlk albümü Sözümü Yemedim’i 2005 yılında Seyhan Müzik etiketiyle çıkardı. Albümün adı, yıllar önce albüm çıkaracağını söyledikten sonra bir türlü albümün çıkmamasına bir göndermedir. Albümün çıkış parçası “Tokat” ile müzik listelerinde başarı sağlamıştır. İki yıl aradan sonra ikinci albümü Ayrılık Soğuk İklim yayınlandı. Albümden yayınlanan “Boyfriend” şarkısı büyük başarı sağladı. 2008 yılında Ayrılık Soğuk İklim albümünü “Bu Konu Kapandı” şarkısıyla beraber “3 Vakte Kadar” adıyla tekrar piyasaya sürdü.

2011 yılında Show TV’de yayınlanan Survivor Ünlüler-Gönüllüler adlı yarışmada ünlüler adasında yarışmıştır.

METE OKAY İNAN KİMDİR?

Ebru Destan kocası kim? sorusunun cevapları merak edilip araştırılıyor. İşte Ebru Destan’ın kocası ile ilgili detaylar..

Mete Okay İnan’ın mesleği oto galericiliktir. Ebru Destan, Mete Okay İnan ile 2011 yılında evlenmiştir.

Galerici Mete Okay İnan 2011 yılında evlenen ve bu evlilikten Oktay’la Ali adında 2 oğlu bulunan eski manken Ebru Destan, 2016 yılında Bakırköy Aile Mahkemesi’ne başvurarak boşanma davası açtı. İkilinin boşanma davası mal paylaşımı konusundaki anlaşmazlık uzun süre devam etti.

Gündem

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap