1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Ebru Polat avukatlığa geri dönüyor!

Ebru Polat avukatlığa geri dönüyor!

featured
Ebru Polat Avukatlığa Geri Dönüyor!

Ebru Polat, önceki gün Ataşehir’de yeni açtığı güzellik merkezinde objektiflere takıldı. Basın mensuplarıyla konuşan 38 yaşındaki ünlü şarkıcı, güzellik merkeziyle ilgili konuşarak “Her ay bir yerlerde yeni şubeler açmaya başladık, güzellik salonlarımız her yerde var keyifliyiz” dedi.

Ebru Polat Avukatlığa Geri Dönüyor!

“HERKESİ ZAYIFLATACAĞIZ”

Polat, “Yeni mekanınız hakkında neler söylemek istersiniz?” sorusuna, “Bayilik verdiğimiz iş ortaklarımızla birlikte herkesi zayıflatacağız, sıkılaştıracağız, popoları taş gibi yapacağız” yanıtını verdi.

Ebru Polat Avukatlığa Geri Dönüyor!

Asıl mesleği avukatlık olan ve uzun süredir mesleğini yapmayan Ebru Polat, bir yıl içinde hukuka tekrar döneceğini ve avukatlık mesleğini yapmaya başlayacağını da açıkladı.

Ebru Polat Avukatlığa Geri Dönüyor!

GÜNLÜK KAZANCI DUDAK UÇUKLATTI!

Öte yandan şarkıcı, bir canlı yayında bir günlük kazancı açıklanınca herkesi şaşkına çevirmişti. Polat’ın bir günde bin 890 şampuan sattığı ve yaklaşık 40 bin TL kazandığı ortaya çıkmıştı.

Ebru Polat Avukatlığa Geri Dönüyor!

Hukuk fakültesi mezunu olan, uzun süredir şarkıcılık yapan, son dönemde kozmetik sektörüne de el atan Ebru Polat, hayalini gerçekleştirmiş ve kendisine 6 milyon TL’lik araba almıştı.

Ebru Polat Avukatlığa Geri Dönüyor!

“KENDİMİ ÖDÜLLENDİRDİM”

Sosyal medyada paylaştığı videoda “Hadi bakalım hayırlı yolculuklar bana” diyerek yeni aracına binen ünlü şarkıcı, aracın içine özel olarak isminin ve soyadının baş harflerinin logosunu istemişti. 38 yaşındaki şarkıcı, “Bu yıl çok çalıştım. Dolayısıyla kendimi ödüllendirmem gerekiyor. En çok istediğim şeylerden biri de güzel bir arabaydı ve aldım” ifadelerini kullanmıştı.

Ebru Polat Avukatlığa Geri Dönüyor!

Sonrasında ‘2. Sayfa’ canlı yayınına katılan Polat, yeni arabası ve gündem olan paylaşımıyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı; “Bin pişman oldum arabayı paylaştığıma. Bir yere gittiğinizde sizinle çok iyi ilgilenirlerse hep çekip, sosyal medyaya atma ihtiyacı duyuyorsunuz. O anda çok mutluydum ve paylaştım…”

Ebru Polat Avukatlığa Geri Dönüyor!

“HERKES BİRBİRİNE GİRDİ”

“Çalıştığım işte bile çok düşmanım oldu, panik oldum. Yorumculuk yaptığım programın kulisinde ‘biz de özel şoför ve araba istiyoruz’ diye herkes birbirine girdi. İnsanlar bir değişik olmuş. 40 yılda bir araba paylaşmışım. Millete nispet amaçlı değil, teşekkür amaçlı paylaştım. Bir sevinç, coşku var orada. Gösteriş yapanlara kızıyorum. Ben hayatta parasını gösteren, hava atan bir insan değilim. Böyle şeyleri hiç sevmem.”

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap