1. Ana Sayfa
  2. Biyografi
  3. Ebru Şahin kimdir, kaç yaşında?

Ebru Şahin kimdir, kaç yaşında?

ebru şahin kimdir

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren güzel oyuncu ebru şahin kimdir sorusu sıkça arama motorlarında aranmaktadır. 1994 doğumlu olan Ebru Şahin ilk oyunculuk deneyimini Kan Parası adlı filmle yaşamıştır. Ebru Şahin son dönemde Hercai dizisinde hayat verdiği Reyyan karakteri ile kitleler tarafından tanınmıştır. İşte güzelliği ve oyunculuğu ile dikkat çeken Ebru Şahin’in hayatı…

Ebru Şahin Kimdir?

Ebru Şahin, 18 Mayıs 1994 İstanbul doğumludur. Doğum tarihinden de anlaşılacağı üzere güzel oyuncu 27 yaşında. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi aldı.

İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında oynadığı Kan Parası filmiyle yaşadı. Daha sonra Babam filmi ve Savaşçı dizisinde rol aldı.

ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinde Reyyan karakterine hayat veriyordu.

Ebru Şahin Instagram Adresi: @rebrusahin

Ebru Şahin kiminle evleniyor

ATV ekranlarında yayınlanan ve nisan ayında final yapan Hercai dizisinin “Reyyan”ı Ebru Şahin ile NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyen Türk profesyonel basketbol oyuncusu Cedi Osman, bir yıldır devam eden beraberlikleri evlilikle taçlandırıyorlar.

Yaz boyu arkadaşlarının düğünlerine katılan çift evlenmeye karar verdi. Cedi Osman, bugün Kapadokya’da Ebru Şahin’e evlilik teklifi etti.

Ebru Şahin o anları sosyal medya hesabında ” Evet dedim” notuyla paylaştı…

Ebru Şahin’in oynadığı dizi ve filmler:

  • 2019 – Hercai (Reyyan) (TV Dizisi)
  • 2018 – Yasak Elma (Hira) (TV Dizisi)
  • 2017 – İstanbullu Gelin (Burcu) (TV Dizisi)
  • 2017 – Savaşçı (Didem) (TV Dizisi)
  • 2017 – Babam (Nilüfer) (Sinema Filmi)
  • 2016 – Kan Parası (Sinema Filmi)

Ebru Şahin Fotoğrafları

Yorum Yap

Yorum Yap