Ebru Şahin kimdir, kaç yaşında?

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren güzel oyuncu ebru şahin kimdir sorusu sıkça arama motorlarında aranmaktadır. 1994 doğumlu olan Ebru Şahin ilk oyunculuk deneyimini Kan Parası adlı filmle yaşamıştır. Ebru Şahin son dönemde Hercai dizisinde hayat verdiği Reyyan karakteri ile kitleler tarafından tanınmıştır. İşte güzelliği ve oyunculuğu ile dikkat çeken Ebru Şahin’in hayatı…

Ebru Şahin Kimdir?

Ebru Şahin, 18 Mayıs 1994 İstanbul doğumludur. Doğum tarihinden de anlaşılacağı üzere güzel oyuncu 27 yaşında. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi aldı.

İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında oynadığı Kan Parası filmiyle yaşadı. Daha sonra Babam filmi ve Savaşçı dizisinde rol aldı.

ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinde Reyyan karakterine hayat veriyordu. Güzel oyuncu bu dizisiyle hem yurtiçinde hem de yurtdışında milyonlarca kişiye ulaştı, hayran kitlesini artırdı.

Ebru Şahin, 2019 yılında Umut Ertek’in senaryosunu yazıp yönetmenliğini de yaptığı Şuursuz Aşk filminde başrolde olarak İsmail Hacıoğlu, Burcu Kara, Ruhi Sarı, Ayşegül Günay, Tuncer Salman, Emir Benderlioğlu ve Volga Sorgu ile birlikte rol aldı.

Bu sıralarda ATV’de Destan isimli dizide Akkız rolüyle yer almaktadır.

Ebru Şahin Instagram Adresi: @rebrusahin

Ebru Şahin kiminle evleniyor

ATV ekranlarında yayınlanan ve nisan ayında final yapan Hercai dizisinin “Reyyan”ı Ebru Şahin ile NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyen Türk profesyonel basketbol oyuncusu Cedi Osman, bir yıldır devam eden beraberlikleri evlilikle taçlandırıyorlar.

Yaz boyu arkadaşlarının düğünlerine katılan çift evlenmeye karar verdi. Cedi Osman, bugün Kapadokya’da Ebru Şahin’e evlilik teklifi etti.

Ebru Şahin o anları sosyal medya hesabında ” Evet dedim” notuyla paylaştı…

Ebru Şahin’in oynadığı dizi ve filmler:

  • 2021 – Destan (Akkız) (TV Dizisi)
  • 2019 – Şuursuz Aşk (Menekşe) (Sinema Filmi)
  • 2019 – Hercai (Reyyan) (TV Dizisi)
  • 2018 – Yasak Elma (Hira) (TV Dizisi)
  • 2017 – İstanbullu Gelin (Burcu) (TV Dizisi)
  • 2017 – Savaşçı (Didem) (TV Dizisi)
  • 2017 – Babam (Nilüfer) (Sinema Filmi)
  • 2016 – Kan Parası (Sinema Filmi)

Ebru Şahin Fotoğrafları

Ebru Şahin
Ebru Şahin
Ebru Şahin
Ebru Şahin
Ebru Şahin
Ebru Şahin
Ebru Şahin
Ebru Şahin Kimdir, Kaç Yaşında?
Ebru Şahin Kimdir, Kaç Yaşında?
Ebru Şahin Kimdir, Kaç Yaşında?
Ebru Şahin Kimdir, Kaç Yaşında?
YouTube video
Yorum yapın