1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Ece Ronay’dan Mehmet Ali Erbil’e: Çok komik görünüyordu, bir acındırma sezdim!

Ece Ronay’dan Mehmet Ali Erbil’e: Çok komik görünüyordu, bir acındırma sezdim!

featured

Ece Ronay, geçtiğimiz aylarda klibinde oynayan şovmen Mehmet Ali Erbil hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na “taciz” ve “hakaret” sebebiyle suç duyurusunda bulunmuştu. Mehmet Ali Erbil, başlatılan soruşturma kapsamında Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na gelerek, ‘şüpheli’ sıfatıyla ifade vermişti.

Adliyeye tekerlekli sandalyeyle gelen Erbil’in ifadesinde, “Ece Hanım sürekli dekolteli kıyafet giyerek beni arıyordu. Ben kendisine kardeşim diye hitap ettim. Hiçbir şekilde taciz etmedim” dediği iddia edildi.

Erbil’in ifadesinin medyaya yansımasının ardından Ece Ronay suskunluğunu bozdu. 2.Sayfa programına telefonla bağlanan Ronay, iddiaları yalanladı. Davasının sonuna kadar arkasında olduğunu belirten Ronay şunları söyledi:

“Normalde ayakta programlar sundu Mehmet Ali bey, adliyeye o şekilde gitmesi çok komik görünüyordu, bir acındırma sezdim orada.

Mehmet Ali Erbil şu anda şüpheli sıfatıyla ifade verdi ve yargılanıyor.

Ben onu hiçbir zaman dekolte giyip aramadım. Bilir kişilerin bunu incelenmesini de söyledim. Dekolteli aramadım ki aramış dahi olsam onun beni taciz etmesini meşrulaştırmaz. Kendi kızı benden 3 kat 5 kat dekolte giyiyor. Bu tarz bir şey söylemesi gerçekten çok korkunç.

Mehmet Ali beyin son çırpınışları olduğunu düşünüyorum. Bu konudan yırtamayacak.

Başlarda ‘kardeşim’ dedi. Klip çekildikten sonra artık o kardeşlik bir anda ‘birlikte uyumak’ istemeye, evine davet etmeye dönüştü.

Sizin programa katıldıktan sonra avukatı bizi aradı uzlaşmaya gitmek istedi. Ben de yardım şartı koydum, onlara herhalde fazla geldi ki kabul etmediler. Süreç şu anda yargıda ben geri adım atmayı düşünmüyorum. Mehmet Ali beye karşı hiçbir terbiyesizlik yapmadım.

Gözden Kaçmasın

Ece Ronay'Dan Mehmet Ali Erbil'E: Çok Komik Görünüyordu, Bir Acındırma Sezdim!Ece Ronay Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa etti

#ECE RONAY#ECE RONAY KİMDİR

Ece Ronay'Dan Mehmet Ali Erbil'E: Çok Komik Görünüyordu, Bir Acındırma Sezdim!Ameliyat olan Seren Serengil’in son halini sevgilisi Mustafa Rahman Tohma paylaştı

#SEREN SERENGİL#DUMPİNG SENDROMU

 

İçeriği Kaynağından oku: Hürriyet

Not : Bu içerik Hürriyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap