1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Ece Seçkin’in mor saten elbisesi çok konuşuldu

Ece Seçkin’in mor saten elbisesi çok konuşuldu

featured

2022 yılını Giresun’da hayranlarıyla karşılayan Ece Seçkin, bereketin ve paranın simgesi ‘Mor’ renkli bir kıyafet tercih etti. Kasığına kadar uzanan derin yırtmaçlı eteğini aynı renk göbek açık üstüyle tamamlayan Seçkin, iddialı elbisesi ile verdiği pozları art arda takipçilerinin beğenisine sundu.

Seçkin’in iddialı kıyafeti sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Bazıları ünlü şarkıcının seçimini çok beğenirken; bazıları da abartılı buldu.

Ece Seçkin'In Mor Saten Elbisesi Çok Konuşuldu

“ÇOCUK REYONUNDAN GİYİNİYORUM”
Daha önce de pembe elbisesiyle merdivende verdiği pozları yayınlayan ünlü şarkıcı, paylaşımına; “Evet doğru… Çocuk reyonundan giyiniyorum” notunu düşmüştü. Seçkin’in kıyafetleri takipçileri tarafından beğenilirken; çocuk reyonundan giyinmesi şaşkınlık yaratmıştı.

Ece Seçkin'In Mor Saten Elbisesi Çok Konuşuldu

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap