1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Ece Uslu’nun bilinmeyen yönleri

Ece Uslu’nun bilinmeyen yönleri

featured

Hürriyet gazetesinden Beylül Aydın’ın haberine göre; Ece Uslu, şehir dışı projelerinde set aralarında kafasını dağıtmak için bol bol çizim yapıyormuş. Güzel yorumlar alınca da eserlerini sevdiklerine hediye etmeye başlamış.

Ünlü oyuncu, 2002-2004 yıllarında yayınlanan ‘Zerda’ dizisinin bitimine yakın çizimlerini ev tekstil ürünlerine ve kıyafetlere uyarlamaya başlamış. Farklı kumaşlar üzerine baskı denemeleri bile yapmış, fakat yoğun iş temposunda bu projesini hayata geçirememiş.

TAŞ VE MİDYE KABUKLARINDAN PORTRE
Ece Uslu, yazın gittiği tatillerde deniz kenarına inerken yanına torba alır, içine taş ve midye kabukları toplarmış. Biriktirdiği taş ve midye kabuklarından yapıştırma yöntemiyle portreler yaparmış. Babası “Bunlardan çok iyi kağıt ağırlığı olur” deyince ünlü sanatçı, eserlerini ofisinde kullanmaya başlamış.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap