1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Eda Ece: Herkese pozitif ve güler yüzle yaklaşıyorum

Eda Ece: Herkese pozitif ve güler yüzle yaklaşıyorum

featured

Fox TV’de yayınlanan ‘Yasak Elma’ dizisinde ‘Yıldız’ karakterine hayat veren Eda Ece, Aslıhan Doğan Turan’ın YouTube kanalına konuk oldu. Hakkında merak edilenleri anlatan oyuncu, pozitif biri olduğunu şu sözlerle anlattı:

“Hayat yeterince zor. Bunun için herkese pozitif ve güler yüzle yaklaşıyorum. Snob’luk yapmak, ego kasmak bana göre değil. Kötülük yapan, zarar veren veya arkamdan konuşanlara bile hoşgörü ile yaklaşıyorum.”

Eda Ece: Herkese Pozitif Ve Güler Yüzle Yaklaşıyorum

“YILDIZ’LA BİRLKTE BÜYÜDÜK”
İşini çok sevdiğinden ve sevgi enerjisini hayatın her alanında çok önemli olduğunu düşündüğünü belirten güzel oyuncu, “Sevmek başarının ilk kuralıdır. Yıldız karakteri bana enerji veriyor, birlikte büyüdük” ifadelerini kullandı.

ASLIHAN’A ROL TEKLİFİ
Ece, Aslıhan Turan’a da ‘Yasak Elma’da oynaması için rol teklif etti ve yapımcısına mesaj gönderdi.

“ÇOCUK DOĞURURSAM ADININ SONUNA ‘HAN’ EKLERİM”
Gece hayatını sevmediğini söyleyen Eda Ece, özel hayatıyla ilgili de konuştu. Ünlü isim, “Buğrahan Tuncer ile iki yıldır birlikteyiz. Çocukları çok seviyorum. Bir çocuk doğurursam adının sonuna ‘Han’ eklerim belki. Babam da bazen torun istediğini ima ediyor” dedi.

Eda Ece: Herkese Pozitif Ve Güler Yüzle Yaklaşıyorum

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Aleyna Tilki'den Haldun Demirhisar ve 'yaş farkı' açıklaması!
Yorum Yap

Yorum Yap