1. Ana Sayfa
  2. Dizi
  3. EDHO ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni kısmı hangi gün ekrana geliyor? Salı günü mü?

EDHO ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni kısmı hangi gün ekrana geliyor? Salı günü mü?

featured

Edho hangi kanalda? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, birinci kısmı 8 Eylül 2015 tarihinde yayınlanan, senaryosunu Bahadır Özdener ve Berna Aruz’un birlikte kaleme aldıkları, direktörlüğünü Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ve Baran Özçaylan’ın yaptığı aksiyon, kabahat ve drama tipindeki Türk televizyon dizisidir. EDHO ne vakit, saat kaçta, hangi kanalda? EDHO yeni kısmı hangi gün ekrana geliyor? Salı mı? merak edilen hususlar ortasında geliyor. İşte detaylar…

EDHO NE VAKİT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

EDHO dizisi olağanda her hafta Salı günleri saat 20:00’da ATV’de ekranlara geliyor.

EDHO yeni dönemi olağanda 2 hafta evvel Salı günü ekranlara gelecekti. Ancak hala başlamadı ve resmi bir açıklama da yapılmadı.

EDHO NEDEN YOK? BİTTİ Mİ, FİNAL Mİ YAPTI?

ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz krizinde yeni bir gelişme yaşandı. Dizinin başrolü Oktay Kaynarca, toplumsal medya hesabından hayranlarına teşekkür ederek EDHO’nun bittiğini açıkladı.

İzleyiciyi ekrana kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, haftalardır reklam yapılmasına karşın geçtiğimiz salı günü yeni kısmı yayınlanmamıştı. Tanıtımları yapılmasına karşın yayınlanmayan dizinin hayranları ise toplumsal medyadan durumu reaksiyon göstermişti. Edho’nun üretimcileri ile ATV kanal idaresi ortasında badireler olduğu sav edilmişti. Oktay Kaynarca’nın paylaşımı söylentileri doğruladı.

HAYRANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Dizinin yeni kısmını dört gözle bekleyen izleyiciye makus haberi Oktay Kaynarca verdi. Sevilen oyuncu, toplumsal medya hesabından dizinin devam etmeyeceğini söyleyerek hayranlarına veda etti.

Oktay Kaynarca’nın paylaşımı;

Edho Ne Zaman, Saat Kaçta, Hangi Kanalda? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Kısmı Hangi Gün Ekrana Geliyor? Salı Günü Mü?

“At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Güç olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir’ Cengiz Han….

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın bedelli izleyicisine; yayına başladığımız birinci günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim. Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, memnunluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım ‘EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’ grubunun en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son devir yaşanan bütün aksiliklere karşı duruş biçiminiz, etik tutumunuz, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza karşın sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize sıhhat. Bazen kelam biter, yol biter, seyahat biter lakin her bitiş bir başlangıçtır. Hoşça kalın…”

BUGÜN EDHO VAR MI? 9 KASIM EDHO OLACAK MI?

ATV’nin yayın akışına bakıldığında bugün EDHO yerine TV’de birinci sefer ‘Aramızdaki Sözler’ sineması olacaktır. Velhasıl geçen hafta olduğu üzere bugün de EDHO ekranlara gelmeyecek.

ATV 9 KASIM SALI 2021 YAYIN AKIŞI

  • 19:00 – ATV Ana Haber
  • 20:00 – Aramızdaki Kelamlar
  • 22:20 – Çılgın Şoför
  • 00:30 – Çılgın Şoför

ATV yayın akışına nazaran bugün EDHO ekranlara gelmeyecek.

Edho Ne Zaman, Saat Kaçta, Hangi Kanalda? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Kısmı Hangi Gün Ekrana Geliyor? Salı Günü Mü?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ KONUSU NEDİR?

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının zirvesine yanlışsız tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin kıssası anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur…

Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır… Sevmekten hiç kaçmaz… Sevilmeyi de pek sever…

Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin öteki fertlerini de canından aziz meblağ, onlar için fedakar bir “baba”dır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir…

Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır’ı yeraltı dünyasında da yüceltir… Kelamına emniyetli, hep iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır… Devlet denetim etmek istediği gayri yasal faaliyetleri yürütmek için ondan güzel bir aday olmadığını düşünür… Bu Çakır’a en büyük olma teklifidir…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ OYUNCULARI KİMLER?

Ana karakterler:

Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca): Hızır Reis olarak anılmaktadır.

Alpaslan Çakırbeyli (Yunus Emre Yıldırımer): Hızır’ın yeğenidir.

İlyas Çakırbeyli (Ozan Akbaba): Hızır’ın kardeşidir.

Yorum Yap

Yorum Yap