1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Editör’ün seçtikleri…

Editör’ün seçtikleri…

featured

Can dostlarımız için!

Koton ve ‘Bana Göz Kulak Ol Derneği’nin sokaktaki can dostlarımız için hayata geçirdiği ‘Koton Love Koleksiyonu’, yepyeni tasarımlarla zenginleşmeye devam ediyor. Sezonun hitlerinin yer aldığı ürünlerde, sokak hayvanlarına destek olmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

Yılbaşı ruhu

Starbucks, yılbaşı ruhunu yansıtan özel renk ve desenlere sahip kupa ve termoslar ile misafirlerini ve sevdiklerini mutlu ediyor. Starbucks’ın yeni yıl dönemi için özel olarak tasarladığı seçkilerle hem kendinizin hem de sevdiklerinizi kahve keyiflerine yılbaşı ruhunu taşıyabilirsiniz.

Sağlıklı ışıltı

Yeni yıla yeni bir cilt görüntüsüyle girmek isteyenler kendilerini Foreo’nun profesyonel bakım rutinine emanet ediyor. Öncelikle cildi arındırarak ve temizleyerek işe başlayan marka, arındırma işlemini farklı cilt tipleri için geliştirilen farklı renkte cihazlara da sahip.

Editör'Ün Seçtikleri...

İkonik tarz

Rivus, moda sektöründe yarattığı zamansız ve ikonik tarzıyla, özgünlüğe önem veren kadınların favorisi. Marka, yeni koleksiyonunda ‘New Reset’ temasıyla tüm dünyayı saran pandeminin hayatlarımızda yarattığı değişimlere ayna tutuyor.

Organik seçkiler

DeFacto, elma derisinden ürettiği ‘Elma Derisi Koleksiyonu’nda doğal ve alternatif hammadde vegan deri kullanarak atık oluşumunun önüne geçiyor. Erkek ve kadınlar için tasarlanan ayakkabı, çanta, cüzdan, şapka ve toka gibi aksesuarlar, doğal ve rahat bir konfor sunuyor.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap