1. Ana Sayfa
  2. Dizi
  3. El Kızı yeni bölüm ne zaman? El Kızı 4. bölüm bugün var mı? El Kızı 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

El Kızı yeni bölüm ne zaman? El Kızı 4. bölüm bugün var mı? El Kızı 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

featured

Diziseverlerin merakla beklediği El Kızı bu akşam sevenleriyle buluşuyor. El Kızı dizisi izlemek isteyen izleyiciler, El Kızı yeni kısım ne vakit, El Kızı kısım bugün mü, El Kızı yeni kısımda neler olacak formunda aratıyor.

EL KIZI YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Ali, gücü eline geçiren Ezo’ya bir ders vermek için Cavidan’la iş birliği yapar fakat işler hem Ezo’yu yaralayacak hem de ortalarındaki dostluğu kopartacak kadar ileri gidecektir. Ezo tek yaslandığı, güç bulduğu Ali’den aldığı darbeyle çöker. Onun bu duygusal zayıflığını fırsat bilen Harun çabucak planları doğrultusunda Ezo ile yakınlaşmanın yollarını arar. Harun epey rahat ve özgür bir halde Ezo ile ilgilenirken Aslı tüm öfkesiyle onu arıyordur.

Cavidan ise gittikçe kendisini güçsüz hissediyordur ve Ezo’nun bu denetimsiz gücü onu korkutuyordur. Güçlü ve sert durmaya çalışırken bir yanılgı yapar. Neredeyse kendi canından olacağı bir kusur hem de…

Zayıf düşürüp, teslim olmasını bekledikleri Ezo bu kez daha da güçlü çıkar herkesin karşısına. Artık kartlar tekrar dağıtılıyordur. Ezo ve öbürleri…

EL KIZI SON KISIMDA NELER OLDU?

Bekir’le bağlantısı ortaya çıkan Seher’in artık çekinecek hiçbir şeyi kalmamıştır. Konağı Ezo’nun yaktığını düşündüğü için Ezo’nun cürmünü ispat etmeye eforlar ve sonunda bir açığını bulur. Selçuk kumandanla iş birliği yaparak Ezo’yu resmen suçlayacak kanıtlara ulaşırlar lakin Ezo garip bir biçimde korkusuzdur. Zira tüm bu güçlü süreç Ezo’yu zayıflatacağına güçlendirmiştir ve gerekirse bedel ödemeye de hazırdır.

Ezo’nun hayatı Harun’un elindedir. Nermin bunu çok hoş bir fırsata çevirir lakin bu tuzağa ne Cavidan ne de Ali düşer. Harun ve Nermin’in gerçek yüzünü Ezo’ya gösterip, ikiliyi büsbütün hayatlarından çıkarıp atacak bir yol bulurlar.

Çatışmalar, hengameler, restleşmeler, intikam hırsı… Herkes tarafını seçmiş, kılıçlar çekilmiştir artık…

Haberler.com – Gündem

Yorum Yap

Yorum Yap