1. Anasayfa
 2. Borç Sorgulama

Eminevim Borç Sorgulama, Eminevim Taksit Ödeme

Eminevim Borç Sorgulama, Eminevim Taksit Ödeme
eminevim borc sorgulama taksit odeme
3

Eminevim, vatandaşlara faiz ödemeden ev sahibi olma imkanı sunmaktadır. Eminevim uygulamış olduğu bu sistem ile Türkiye ve dünyada ilki gerçekleştirmiştir. Ev sahibi olmak isteyen ya da gayrimenkul alışverişi yapmak isteyen kişilere dilediği yerden dilediği gayrimenkulü alabilme imkanı vermektedir. Eminevim çalışma sisteminin bir diğer adı ise Elbirliği Sistemidir. Çalışma sistemlerinin temeli yardımlaşma ve imeceye dayanmaktadır. Eminevim çalışma sistematiği ise altın günlerine benzetilebilir. Gayrimenkul satın alma zorunluluğu olan eminevim nakit para vermemektedir. Satın alınacak gayrimenkul için vatandaşa devlet onaylı destek sağlayarak ev, dükkan, tarla veya araç sahibi olma şansı sunar. Eminevim müşterisi olan vatandaşlar sırası ile ev sahibi olur.

Eminevim müşterileri için güvence sağlayan maddeleri yürürlüğe koymuştur. Bunların başında ev sahibi olmak isteyen müşterilerin faizsiz ev sahibi olabilmesine imkan tanıması gelmektedir. Türkiye’nin herhangi bir ilinde istediğiniz mevkide ev sahibi olma imkanı sağlamasının yanı sıra müşterinin borcu sonlanana kadar evin satılamaz kararını çıkartır. Bu durum müşterilerin hakkını korurken Eminevime duyulan güveni arttırır. Eminevimin müşterileri için sunmuş olduğu bir diğer avantaj ise ipotek teminat siteminin var oluşudur. Taksit ödeme işlemleri sırasında yaşanacak olumsuz durumlara karşı taksit dondurma imkanı ipotek teminat sistemi sayesinde gerçekleşir. Olası bir durumda ev satın almakta işleminden vazgeçmesi halinde organizasyon ücreti dışında yatırılmış olan taksitler müşteriye geri iade edilir.

Eminevim avantajlarından faydalanmak için müşterilere üç farklı seçenek sunulmuştur. Bunlar, çekilişe katılarak ev satın almak, vade ortası sistem ve peşinatlı erken teslim sistemidir. Vade ortası sistemde evin teslim edileceği tarih bellidir. Peşinatlı erken teslim sisteminde ise daha erken bir sürede ev sahibi olma şansı sunulmuştur.

Eminevim müşterisi olmak isteyen vatandaşlar eminevim şubelerine giderek detaylı bilgi alabilir. Eminevim avantajlarından faydalanmak isteyen vatandaşlar borç sorgulama işlemlerini ve taksit ödeme işlemlerini nasıl gerçekleştireceğine dair arayış içine girebilir. Yazımızda eminevim borç sorgulama işlemi ve taksit ödeme işlemleri nasıl gerçekleştirilir anlatacağız.

Eminevim ofislerinde bulunmuş olduğunuz başvuru sonucu her müşteri için ayrı danışman atanır. Danışmanınız sizin adınıza bütün evrak ve resmi işlemlerinde takibini yapmaktadır. Bu nedenle borç sorgusu yapmak için tarafınıza atanmış olan danışmanınıza iletişim bilgileri vasıtasıyla ulaşıp sorularınızı yönetebilirsiniz. Talep doğrultusunda danışman borç sorgunuza istinaden çıktı olarak detaylı bilgilendirmeyi size teslim edecektir.

Eminevim Borç Sorgulama, Taksit Ödeme için Buraya Tıklayın

Bir diğer borç sorgulama yöntemi ise, akıllı telefon kullanıyor iseniz Eminevim mobil uygulaması tarafından bütün işlemleri yakinen takip edebilirsiniz. Borç sorgulamanızı yapabileceğiniz menü Eminevim mobil uygulamasında mevcuttur.

Eminevim Taksit Ödeme İşlemleri

Eminevim borç sorgulama işlemlerinizin hemen ardından taksit ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmek için danışmanınız tarafından verilmiş olan hesap numarasına havale veya eft ile para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Eminevim ofisine giderek danışmanınıza ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eminevim mobil uygulaması üzerinden de taksit ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

 1. Bu Eminevim hizmetleri gerçekten güvenilir mi, hep mi sorun yaşanıyor acaba?

 2. 12/04/2024

  Eminevim taksit ödeme işlemleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Kolay mı, zor mu? Tartışalım!

 3. Bu Eminevim işleri pek güvenilir gelmiyor bana, siz ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir