1. Ana Sayfa
  2. Android
  3. En İyi Android Müzik Uygulamaları

En İyi Android Müzik Uygulamaları

featured
Yaşadığımız sorunlu ve sıkıcı karantina günlerinde hepimizin en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden biri şüphesiz ki müzik… Akıllı telefonlar ve internet sayesinde neredeyse hepimizin hayatının büyük bir parçası olmuş durumda. Peki, Android telefonlar esas alındığında, Android platformu için en iyi müzik uygulamaları nedir? Hangi uygulamaları güvenle tercih edebilirsiniz ve müziğin doya doya tadını çıkartabilirsiniz? İsterseniz lafı daha fazla uzatmadan hemen konuya girelim:
Muviz Edge
Muviz Edge, en sevdiğiniz şarkı çalarken telefonunuzun ekranının kenarında bir müzik görselleştiricisi göstererek müziğinize görseller ekler.
Herhangi bir farklı uygulama ile birlikte çalışabilir ve görselleri özelleştirebilir, birkaç desen arasından seçim yapabilir, renkleri, hızı ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz. Muviz Edge’in, dinlediğiniz bütün müzikler için albüm kapağının renkleriyle otomatik olarak eşleşmesini bile sağlayabilirsiniz.
Volume Panel Pro
Volume Panel Pro, akıllı telefonunuzun standart ses kontrollerinin yerine geçer. Telefonunuzdaki ses seviyesi tuşuna basıp bu harika deneyimden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.
Android uygulaması, çağrılar, medya ve alarmların ses birimlerini tek seferde görüntüleyebilir, böylece bireysel ayarları değiştirmek için menülere girmeniz gerekmez. 
Luminary
Luminary, bildiğiniz ve sevdiğiniz podcast’lerin çoğuna erişimi kolaylaştırmanın yanı sıra, başka hiçbir yerde bulamayacağınız kendi özel içeriğine sahip bir podcast uygulamasıdır.
Bu geniş kütüphaneden faydalanmanın bir ücrete tabii olduğunu da belirtelim…
Audm
Audm, makaleleri yüksek sesle okuyarak podcast’lere dönüştürür. Ancak bazı uygulamaların aksine, bu konuşmayı yapan bir robot değildir, gerçek bir kişidir. Bu yüzden onu dinlemek çok daha ilgi çekici hale geliyor!
Audm, ünlü kitap seslendirmenlerini kullanır, bu yüzden seslendirme profesyonelce yapılır ve Wired, New Yorker, Rolling Stone, The Atlantic ve daha pek çok popüler kaynaktan makaleler içeren çok sayıda içerik vardır. 
Poweramp
Poweramp, müzik çalar uygulamaları dünyasında eski bir favoridir, ancak büyük bir revizyon, onu yüksek kaliteli ve çok daha popüler bir uygulama haline getirmiştir.
Revizyon ayrıca tempo kontrolleri ve bazı efektleri uygulamaya eklemiştir, kullanıcı arayüzünü daha modern (açık ve koyu temalarla tamamlandı) hale getirmek için güncellemiştir ve navigasyonu daha sezgisel hale getirmiştir.
Yorum Yap

Yorum Yap