1. Anasayfa
 2. Dizi

En iyi Netflix Dizileri

En iyi Netflix Dizileri

En iyi Netflix Dizileri, son zamanlarda fazlasıyla dikkat çekici içerikler üreten netflix ten dizi önerisi almak isteyenlerin sıkça sorduğu soru oluyor. Gün geçtikçe insanların İnternet’e daha çok yönelmesi ile birlikte İnternet dizileri de oldukça ilgi görmeye başladı. Bu alanda da netflix dilden dile önerilen güzel diziler yayınlamaya devam ediyor. Bu dizilerin en çok beğeni toplayanları sıralanmıştır. İşte sizler için derlediğimiz en iyi netflix dizileri.

1.The Stranger

The Stranger

En iyi netflix dizileri sıralamamızda ilk sıradaki netflix dizi gerilim, heyecan ve gizemi bir arada barındırıyor. 2021 yapımlı bu the stranger, Harlan Coben’in kitabından uyarlandı. Adam Price adında 2 çocuk babası bir adamın barda otururken yanına bir kadın geliyor. Ve karısı hakkında bir iddiada bulunuyor. Kendisini yabancı olarak tanıtan bu kadının söylediklerini araştırmaya koyulan adam kendini çok garip şeylerin içinde buluyor.

2.Kingdom

Kingdom

En iyi netflix dizileri sıralamamızda ikinci sıradaki dizi 2019 yayınlı ve iki sezondur gösterimde olan dizi hala devam ediyor. Dram, aksiyon ve gerilim sevenler için oldukça sürükleyici bir özelliğe sahip. Bu fantastik dizi Asya dizilerinin netflix ile buluşmasının sonucu olarak yüksek puanlar alıyor. Genç bir prensin kralı hasta bir krallıkta amansız bir virüse karşı mücadelesi konu alınmış.

3.The English Game

The English Game

En iyi netflix dizileri sıralamamızda üçüncü sıradaki dizi mart 2021 tarihinde dizi severler ile buluşan mini bir dizi olarak gösterime girdi. İsminden de anlaşılacağı üzere İngiltere’deki modern futbol tarihi hakkında bilgiler veren bir dizidir. 19. yüzyılda farklı bölgelerden gelen iki futbolcunun çakışmaları ve oyun sırasında anlaşmazlıkları bir kenara itmelerini merkeze almış futbolun ne kadar güzel bir spor olduğunu aşılayan bir dizidir.

4.La Casa de Papel

La Casa de Papel

En iyi netflix dizileri sıralamamızda dördüncü sıradaki dizi ülkemizde çok hızlı bir şekilde izleyicilerinin beğenisi toplayan zekice kurgulanmış 2019 yapım bir dizidir. Zekice kurgulanmış bir doygun dizisi olan La Casa de Papel, profesör lakaplı birinin soygun hayali ile başlamaktadır. Yeni sezonu merakla beklenen La Casa de Papel temmuz ayında sevenleriyle tekrar buluşacak.

5.Dark

Dark

En iyi netflix dizileri sıralamamızda beşinci sıradaki dizi kısa süre içinde dilden dile dolaşan bilim kurgu dizisi ise dark oluyor. 1 Aralık 2017 tarihinde yayın hayatına başlayan dizinin karmaşık ve izleyicisini dikkatle kendine bağlayan bir özelliği var.

6.Ozark

Ozark

En iyi netflix dizileri sıralamamızda altıncı sıradaki dizi 3. sezonu ile izleyicisinin karşısına yeni çıkan dizi ilk iki sezonunda oldukça yankı yapmıştı. Dizi suç ve gerilim türünde oldukça sürükleyici bir özelliğe sahiptir. Emmy ve Altın küre adaylıkları ile ödüle çok yaklaşan uzun soluklu bir dizi. Marty Bird isimli adam bir finans danışmanlığı yapıyor ancak uyuşturucu olan Meksikalı karteline isimli kişiye borçlanıyor. Bu sebeple eşini ve iki çocuğunu ozark’a taşıyor. Burada para aklayan adam yavaş yavaş suç dünyasının içine girmeye başlıyor.

7.The Valhalla Murders

The Valhalla Murders

En iyi netflix dizileri sıralamamızda yedinci sıradaki dizi gizem ve suç türünde dizi önerisi arayanlar için oldukça sürükleyici bir dizi olduğunu söyleyebiliriz. Dedektif Arnar’ın ülkedeki seri katili bulabilmek için yerli polis olan kata ile çalışmalarını konu ediniyor.

8.Narcos

Narcos

En iyi netflix dizileri sıralamamızda sekizinci sıradaki dizi 2017 yapımlı bu dizi suç, aksiyon ve macera arayanların tercihi olabilir. Netflix dizileri arasında en iddialı olanı denilebilir. Dizi, ünlü uyuşturucu karteli Pablo Escobar’ı anlatıyor. 2 sezon süren bu Narcos dizisi başlangıç tavsiyesi olarak nitelendirilebilir.

9.Love, Death and Robots

Love, Death and Robots

En iyi netflix dizileri sıralamamızda dokuzuncu sıradaki dizi 2018 yapım ve hala devam eden dizi suç ve dram türünü işliyor. Bölüm uzunluğu 15 dakika olan dizinin her bölümünde farklı bir hikayeye yer veriliyor. Bu kadar uzun soluklu olmasının sebebi ise konuyu kısa sürede sonuca bağlaması ve izleyicisini bu kısa sürede merakla izletmesi diyebiliriz.

10.Lucifer

Lucifer

En iyi netflix dizileri sıralamamızda onuncu sıradaki dizi 2015 yılından beri izleyicisini kendine bağlayan dizi suç, fantastik ve dramı bir arada isteyenler için uygun. Dizide modern vampir hikayeleri konu ediniliyor.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Zaten netflix izleyen bilir böyle güzel diziler Bi orda var bende izlicem

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir