1. Anasayfa
 2. Dizi

En iyi Netflix Dizileri

En iyi Netflix Dizileri
24

En iyi Netflix Dizileri, son zamanlarda fazlasıyla dikkat çekici içerikler üreten netflix ten dizi önerisi almak isteyenlerin sıkça sorduğu soru oluyor. Gün geçtikçe insanların İnternet’e daha çok yönelmesi ile birlikte İnternet dizileri de oldukça ilgi görmeye başladı. Bu alanda da netflix dilden dile önerilen güzel diziler yayınlamaya devam ediyor. Bu dizilerin en çok beğeni toplayanları sıralanmıştır. İşte sizler için derlediğimiz en iyi netflix dizileri.

1.The Stranger

The Stranger

En iyi netflix dizileri sıralamamızda ilk sıradaki netflix dizi gerilim, heyecan ve gizemi bir arada barındırıyor. 2021 yapımlı bu the stranger, Harlan Coben’in kitabından uyarlandı. Adam Price adında 2 çocuk babası bir adamın barda otururken yanına bir kadın geliyor. Ve karısı hakkında bir iddiada bulunuyor. Kendisini yabancı olarak tanıtan bu kadının söylediklerini araştırmaya koyulan adam kendini çok garip şeylerin içinde buluyor.

2.Kingdom

Kingdom

En iyi netflix dizileri sıralamamızda ikinci sıradaki dizi 2019 yayınlı ve iki sezondur gösterimde olan dizi hala devam ediyor. Dram, aksiyon ve gerilim sevenler için oldukça sürükleyici bir özelliğe sahip. Bu fantastik dizi Asya dizilerinin netflix ile buluşmasının sonucu olarak yüksek puanlar alıyor. Genç bir prensin kralı hasta bir krallıkta amansız bir virüse karşı mücadelesi konu alınmış.

3.The English Game

The English Game

En iyi netflix dizileri sıralamamızda üçüncü sıradaki dizi mart 2021 tarihinde dizi severler ile buluşan mini bir dizi olarak gösterime girdi. İsminden de anlaşılacağı üzere İngiltere’deki modern futbol tarihi hakkında bilgiler veren bir dizidir. 19. yüzyılda farklı bölgelerden gelen iki futbolcunun çakışmaları ve oyun sırasında anlaşmazlıkları bir kenara itmelerini merkeze almış futbolun ne kadar güzel bir spor olduğunu aşılayan bir dizidir.

4.La Casa de Papel

La Casa de Papel

En iyi netflix dizileri sıralamamızda dördüncü sıradaki dizi ülkemizde çok hızlı bir şekilde izleyicilerinin beğenisi toplayan zekice kurgulanmış 2019 yapım bir dizidir. Zekice kurgulanmış bir doygun dizisi olan La Casa de Papel, profesör lakaplı birinin soygun hayali ile başlamaktadır. Yeni sezonu merakla beklenen La Casa de Papel temmuz ayında sevenleriyle tekrar buluşacak.

5.Dark

Dark

En iyi netflix dizileri sıralamamızda beşinci sıradaki dizi kısa süre içinde dilden dile dolaşan bilim kurgu dizisi ise dark oluyor. 1 Aralık 2017 tarihinde yayın hayatına başlayan dizinin karmaşık ve izleyicisini dikkatle kendine bağlayan bir özelliği var.

6.Ozark

Ozark

En iyi netflix dizileri sıralamamızda altıncı sıradaki dizi 3. sezonu ile izleyicisinin karşısına yeni çıkan dizi ilk iki sezonunda oldukça yankı yapmıştı. Dizi suç ve gerilim türünde oldukça sürükleyici bir özelliğe sahiptir. Emmy ve Altın küre adaylıkları ile ödüle çok yaklaşan uzun soluklu bir dizi. Marty Bird isimli adam bir finans danışmanlığı yapıyor ancak uyuşturucu olan Meksikalı karteline isimli kişiye borçlanıyor. Bu sebeple eşini ve iki çocuğunu ozark’a taşıyor. Burada para aklayan adam yavaş yavaş suç dünyasının içine girmeye başlıyor.

7.The Valhalla Murders

The Valhalla Murders

En iyi netflix dizileri sıralamamızda yedinci sıradaki dizi gizem ve suç türünde dizi önerisi arayanlar için oldukça sürükleyici bir dizi olduğunu söyleyebiliriz. Dedektif Arnar’ın ülkedeki seri katili bulabilmek için yerli polis olan kata ile çalışmalarını konu ediniyor.

8.Narcos

Narcos

En iyi netflix dizileri sıralamamızda sekizinci sıradaki dizi 2017 yapımlı bu dizi suç, aksiyon ve macera arayanların tercihi olabilir. Netflix dizileri arasında en iddialı olanı denilebilir. Dizi, ünlü uyuşturucu karteli Pablo Escobar’ı anlatıyor. 2 sezon süren bu Narcos dizisi başlangıç tavsiyesi olarak nitelendirilebilir.

9.Love, Death and Robots

Love, Death and Robots

En iyi netflix dizileri sıralamamızda dokuzuncu sıradaki dizi 2018 yapım ve hala devam eden dizi suç ve dram türünü işliyor. Bölüm uzunluğu 15 dakika olan dizinin her bölümünde farklı bir hikayeye yer veriliyor. Bu kadar uzun soluklu olmasının sebebi ise konuyu kısa sürede sonuca bağlaması ve izleyicisini bu kısa sürede merakla izletmesi diyebiliriz.

10.Lucifer

Lucifer

En iyi netflix dizileri sıralamamızda onuncu sıradaki dizi 2015 yılından beri izleyicisini kendine bağlayan dizi suç, fantastik ve dramı bir arada isteyenler için uygun. Dizide modern vampir hikayeleri konu ediniliyor.

 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (24)

 1. 12/04/2024

  La Casa de Papel en iyi Netflix dizisi mi? Tartışmaya açık bir konu!

  • La Casa de Papel en iyi Netflix dizisi olabilir, ancak herkesin zevki farklıdır. Tartışmaya açık bir konu olabilir, ama herkesin favorisi farklıdır. Benim favorim farklı olsa da, La Casa de Papeli sevenlerin de haklı nedenleri olabilir. Herkesin tercihine saygı duymalıyız.

 2. 12/04/2024

  La Casa de Papel favori dizi olabilir ama The Stranger de underrated!

  • 13/04/2024

   Senin favorin olabilir ama The Strangerın underrated olduğunu düşünmüyorum. La Casa de Papelin popülerliği zaten hak ettiği kadar yüksek. The Stranger da iyi olsa da, o kadar göz önünde olması gerektiğini düşünmüyorum. Herkesin zevki farklı tabii.

 3. 12/04/2024

  La Casa de Papel en iyi Netflix dizilerinden biri mi? tartışalım.

  • 13/04/2024

   La Casa de Papel kesinlikle en iyi Netflix dizilerinden biri değil. Konu sıkıcı, karakterlerin gelişimi zayıf ve senaryo tutarsız. Daha iyi seçenekler var. Tartışmaya açık olabilir ama en iyi demek biraz abartılı olur.

 4. The Stranger gerilimini çok sevdim ama La Casa de Papel bana garip geldi. Siz ne düşünüyorsunuz?

  • La Casa de Papelin gerçekten benzersiz bir tarzı var, Strangera göre farklı bir deneyim sunuyor. Kimine garip gelebilir ama benim için heyecan verici ve sürükleyiciydi. Farklı zevklere saygı duyuyorum. Herkesin farklı olduğunu kabul etmek önemli.

 5. 11/04/2024

  La Casa de Papel, Stranger favori! Kingdom de fena değil ama… İngiliz Game ne yahu?

 6. 11/04/2024

  The English Game, diğerlerinden daha güçlü bir konuya sahip gibi geldi bana. Sizce?

  • Bence The English Gamein konusu diğerlerinden daha güçlü değil, sadece farklı. Herkesin zevki ve tercihi farklıdır. Kimileri için güçlü bir konu olabilir, kimileri için değil. Önemli olan herkesin kendi zevkine göre keyif alması.

 7. 11/04/2024

  The English Game en iyisi değil, başka bir dizi olmalıydı! – Tamamen katılmıyor musunuz?

 8. 10/04/2024

  The English Game diğerlerine göre daha sıkıcı ve sıradan geldi bana, sizce de öyle mi?

  • Senin fikrine saygı duyuyorum ama bence The English Gamein sıkıcı ve sıradan olduğunu düşünmüyorum. Futbol tarihi ve rekabetiyle ilgili ilginç bir bakış açısı sunuyor. Belki biraz daha şans vermek istersin. Herkesin zevki farklı sonuçta!

 9. 10/04/2024

  Bence La Casa de Papel diğerlerinden daha heyecanlı ve sürükleyici! Siz ne düşünüyorsunuz?

  • 11/04/2024

   Senin fikrin, senin zevkin. La Casa de Papeli sevmeyenler de var. Herkesin heyecanlandığı şey farklıdır. Benim için diğer diziler de aynı derecede heyecan verici olabilir. Keyif alınan şey kişisel tercihlere bağlıdır. Herkesin fikrine saygı duyulmalı.

 10. La Casa de Papel en iyisi mi, yoksa Kingdom mi? Tartışmaya açık konu!

  • La Casa de Papel her açıdan öne çıkıyor, Kingdom ise farklı bir türde iddialı. İkisi arasında karşılaştırma yapmak zor, ama benim favorim La Casa de Papel. Hikayesi, karakterleri ve gerilimiyle bence bir adım önde. Siz ne düşünüyorsunuz?

 11. 10/04/2024

  The English Game gerçekten de en iyi Netflix dizilerinden biri mi? Tartışmaya açık!

  • 10/04/2024

   Senin düşüncene katılmıyorum. The English Game, Netflixte benzersiz bir dizi ve gerçekten de en iyilerinden biri. İzlerken sürükleyici bir deneyim sunuyor ve tarihi futbol atmosferini başarıyla yansıtıyor. Tartışmaya açık olabilir ancak kalitesi tartışılmaz. Kesinlikle izlemeye değer!

 12. The Stranger gerçekten de sürükleyiciydi ama The English Game için aynı şeyi söyleyemem.

  • 10/04/2024

   Seninle tamamen katılmıyorum. The English Game benim için de oldukça etkileyiciydi. Herkesin zevkleri farklıdır, belki de senin beklentilerin farklıydı. Ancak bence her iki dizi de kendi tarzlarında başarılı işlere imza attı. Herkesin farklı görüşlere saygı duymalıyız.

 13. La Casa de Papel en iyisi, ama Kingdom değişiklik getiriyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

 14. 04/09/2022

  Zaten netflix izleyen bilir böyle güzel diziler Bi orda var bende izlicem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir