1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Enis Arıkan, ‘öldü’ haberlerine isyan etti!

Enis Arıkan, ‘öldü’ haberlerine isyan etti!

featured
Enis Arıkan, 'Öldü' Haberlerine Isyan Etti!

Ünlü oyuncu Enis Arıkan, ikinci kez koronavirüse yakalandı. Arıkan, Instagram hesabından yayınladığı video ile testinin pozitif çıktığını duyurdu. Soğuk algınlığı şikayetiyle gittiği hastanede koronavirüse yakalandığını öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşadığını belirten Arıkan, sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Enis Arıkan, 'Öldü' Haberlerine Isyan Etti!

“BU NASIL HABER!”

Ünlü oyuncu evinde tedavisini sürdürürken kendisi hakkında çıkan ‘ölüm’ haberlerine isyan etti. Arıkan, “Allah sizi kahretmesin ne diyeyim. Kahretsin bile diyemedim. Bedduadan o kadar korkarım ki. Bu nasıl haber! Bir de tabut başına Ezgi’yi koymuşunuz ağlarken. Anam, bacım görse ne hisseder” dedi.

Enis Arıkan, 'Öldü' Haberlerine Isyan Etti!

“AŞI OLMANIN EKMEĞİNİ YİYORUM”

Öte yandan geçtiğimiz ağustos ayında koronavirüsü atlayan Enis Arıkan, “Aşı olmanın ekmeğini yiyorum ve daha kolay atlatıyorum. Terliyorum ve birazcık öksürüyorum” şeklinde konuşmuştu.

Enis Arıkan, 'Öldü' Haberlerine Isyan Etti!

“KÖTÜYE BİR ŞEY OLMUYOR”

Sosyal medya üzerinden kötü haberi veren oyuncu, “İkinci Kez korona olan dünya güzeline alkışlarınızı bekliyorum” ifadelerini kullandı. Evinde karantinada olan Arıkan, Instagram hesabından bir takipçisinin canlandırdığı karakter üzerinden yaptığı yorumu yayınladı.

Enis Arıkan, 'Öldü' Haberlerine Isyan Etti!

Ünlü oyuncunun, paylaştığı yorumda, takipçisi; “Enis Arıkan’ın Muzo rolüyle herkesle mesafeliyken ikinci kez korona olması ve Hande Ataizi’nin ‘Cana’ rolüyle yakınlaşmadığı adam kalmayıp hiç corona olmaması. Gerçekten kötüye hiçbir şey olmuyor. Corona bile” ifadelerini kullanmıştı.

Enis Arıkan, 'Öldü' Haberlerine Isyan Etti!

OLAY YANIT

Enis Arıkan ise hayranının bu tweetine “Duyduğum en haklı isyan” yanıtını verdi ve bu diyaloğu yaklaşık 3 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabından paylaştı.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap