1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Enis Arıkan’dan estetik itirafı!

Enis Arıkan’dan estetik itirafı!

featured
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!
Enis Arıkan, oyunculuk performansının yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor. Arıkan, son olarak kendisinin yıllar önceki haliyle şimdiki halini kıyaslayan bir paylaşıma verdiği yanıtla gündem oldu. Ardından yaptırdığı estetik işlemleri tek tek sıraladı!
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!
Enis Arıkan, bir Instagram hesabının kendisinin eski ve yeni halini kıyasladığı fotoğrafı görünce sessiz kalmadı. Esprili bir dille yaptırdığı işlemleri sıralayan ünlü oyuncu takipçilerini güldürdü.

‘Beni yok edemeyeceksiniz, ben doğal güzelim’ diyen Arıkan, şu ifadeleri kullandı: “Sadece saçımda biraz ek var”, “Gözaltı dolgum var”, “Burun dolgum var.”, “Botoksum var”, “Biraz da liposuction var”, “Kıcasacı doğalım”, “İftira atmayın artık”

Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

“MİNİK MİNİK YAPTIRIYORUM”

İki yıl önce katıldığı ‘2. Sayfa’ programında da estetik itirafında da bulunan Enis Arıkan, “Her yerimde estetik var, minik minik
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

İŞTE ESTETİKLİ ÜNLÜLER

Estetik günümüzde artık sıradanlaştığından kimin estetikli kimin doğal güzel olduğunu anlamak güçleşti. Ünlü isimlerin birçoğu da güzelleşmek için neler yapıyor neler. İşte estetikli ünlüler…
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

Botoks olmadı bu kez balon

Bülent Serttaş ve eşi Selvi Serttaş, aynı anda ameliyat oldu. Fazla kilolarından kurtulmak amacıyla daha önce iki kez mide botoksu yaptıran çift, o uygulamadan fayda sağlayamayınca ameliyat masasına yattı. Bu kez mide balonu tekniğinde çare arayan Serttaş çifti kontrollü olarak kilo kaybetmeyi hedefliyor.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!
İrem Derici, Ankara’da sahne aldı. Derin göğüs ve yırtmaç dekolteli kostümüyle dikkat çeken İrem Derici sahnede esprili açıklamalara imza attı.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!
Sevilen şarkılarını seslendiren Derici, zaman zaman konuklarla sohbet etti. Kostümünü dekolte bulanlara “O kadar estetik yaptırdım, kazandığımın yarısını buna verdim o kadar da olsun artık!” diyerek yanıt verdi.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!
İrem Derici’nin üç burun ameliyatı, göğüs ve dişlerini yaptırdığı biliniyor. Ünlü şarkıcı zaman zaman da botoks ve dolguya başvuruyor.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

AYCAN’A NE OLDU?

Survivor yarışmasıyla şöhretini arttıran futbolcu Aycan Yanaç da estetik yaptıran isimler arasına katıldı.

Çenesi sivrien Yanaç’ın değişimi dikkat çekti.

Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!
Aycan Yanaç’ın takipçileri “Çene estetiği mi?Olmamış yaa…” şeklinde yorumlar yaptılar. Bazıları ise “Sana ne oldu Aycan” değişim diye sordu.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

‘Televizyonda görünce tanıyamadım’

Ünlü şarkıcı Funda Arar, Volkan Konak’ın sunduğu ‘Kuzeyin Oğlu’ programına katıldı. Eğlenceli anların yaşandığı gecede Arar’ın değişimi dikkat çekti.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!
Star TV ekranında Volkan Konak’ın sunduğu ‘Kuzeyin Oğlu’ adlı eğlence programında şarkıcı Funda Arar konuk oldu. Performansıyla büyük beğeni toplayan Arar’ın yüzündeki değişim dikkat çekti.

Uzun zamandır ekranlardan uzak olan ünlü şarkıcı Funda Arar son haliyle sevenlerini şaşırttı. Arar’ın yanak dolgusu ve alın bölgesine botoks yaptırdı iddia edildi.

Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!
Funda Arar’ın bu değişimi sosyal medyada tartışma konusu oldu. Bazı sevenleri ünlü şarkıcının yeni görüntüsünü beğenirken bazıları da yaptırdığı müdahaleler sonrası doğallığını kaybettiğini savundu. İşe yorumlardan bazıları…

‘Neden kendine bunu yapmış ki güzel bir kadındı zaten’
‘O eski halimden eser yok şimdi’
Bence güzel olmuş, Funda Hanım her haliyle güzel’
‘Televizyonda görünce tanıyamadım’
‘Keşke sen doğal kalsaydın Funda’
Kendi tercihi bize saygı duymak düşer’

Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!
Şarkıcı Işın Karaca da bıçak altına yattan ünlüler kervanına katıldı. ‘Fransız askısı’ yaptırdığını belirten Karaca, ‘bugünü kendimi yenilemeye adadım’ dedi.

Kariyerinin 15 yılını kilolarıyla mücadele ederek geçirdiğini söyleyen Işın Karaca estetik yaptırdı.

Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!
Daha önce Seda Sayan’ın da tercih ettiği ‘Fransız askısı’ tekniğiyle operasyon geçiren Karaca, ameliyat öncesi ve sonrasını paylaştı.

“Fransız askısının yeni sürümü” diyen Karaca’nın elmacık kemikleri dolgunlaşıp havaya kalktı, dudaklar büyüdü, çene biraz sivrildi.

Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!
Operasyondan sonra duygularını dile getiren ünlü şarkıcı şunları söyledi: Ben de her kadın gibi dış görüntümün yaşlanmasını istemiyorum. Ruhum 28 ama dış kaporta aynı şeyi söylemiyordu.
Pandemi hepimizi ruhsal, fiziksel ve psikolojik olarak etkiledi.
Bazen aynaya bakamayacak hale gelmedik mi kızlar?
6 haftadan beridir planladığımız bu minik narkozsuz operasyonu doktorumuz ile gerçekleştirdik…
‘Fransız askısı’ diye adlandırılan müdahalenin yeni sürümü…
Soldaki ‘ben’i de çok seviyordum, hala seviyorum. Ama sağdaki ‘bana’ bayıldım.
Yer çekimine karşı gelemeyen her kas ve yağ dokusu yere doğru iner fotoğrafta görüldüğü gibi. Aslında yapılana kadar ben de ne kadar yıprandığımın farkında değildim…
Geleneksel botoks ve dolgu işlemleri artık hemen hemen her kadın ve erkeğin hayatında var, migren ve diş gıcırdatma tedavisinde bile kullanılıyor…
Hanımlar, beyler….
Tıp ve teknoloji geliştikçe yaşlanmak yok…
Bugünü kendimi yenilemeye adadım…
Uzun zamandır bu kadar şımartılmamıştım.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!
Demet Akalın, Star TV’de Alişan’la beraber hazırladığı sabah programın bitmesinin nedeni olarak gördüğü Seda Sayan’ı Instagram’da engellemişti.Sosyal medya hesabından bir video çekip açıklama yapan Seda Sayan, “Kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam” diyerek kendisini savundu.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!
Seda Sayan’ın açıklamaları kadar yüzündeki değişiklik de dikkat çekti. Geçtiğimiz aylarda Fransız askısı yöntemiyle yüzünü gerdiren Sayan burun ile dudak arasındaki mesafeyi kısalttırmak için de “dudak liftingi” yaptırmıştı.
Elmacık kemikleri belirginleşen ve çenesini sivrileşen 58 yaşındaki ünlü şarkıcı ‘estetik yaptırmayı seviyorum’ sözleriyle eleştirilere cevap vermişti.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

BİN PİŞMAN OLDU

Geçirdiği estetik operasyonlarıyla adeta bambaşka birine dönüşen ünlü şarkıcı Lara, son olarak dudaklarını küçültmüştü. 2000’li yıllara damga vuran şarkıcı Lara, çektiği bir videoyla hayranlarını şoke etti.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

30 DİKİŞ ATILDI

Geçirdiği estetik operasyonlarıyla sık sık gündeme gelen şarkıcı Lara, bu sefer de büyük dudaklarını küçülttü. Büyük bir operasyon geçiren şarkıcının dudaklarına 30 dikiş atıldı.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

‘SONUNDA DUDAKLARIM KÜÇÜLDÜ’

Büyük dudaklarından rahatsız olan Lara, bunun için ameliyat masasına yattı. Lara’nın operasyondan sonra arkadaşına gönderdiği fotoğraf da ortaya çıktı.
Geçirdiği operasyon sonra konuşmakta ve yemek yemekte güçlük çeken Lara, Instagram’dan “Sonunda dudaklarım küçüldü” diye paylaşım yaptıktan sonra sevenlerinden gelen geçmiş olsun mesajları için de teşekkür etmeyi ihmal etmedi.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

AĞLAYARAK İTİRAF ETTİ

Aradan geçen zamanın ardından dudaklarını küçülttüğü için pişman olan Lara, “Ne olur bana dua edin. Lütfen hiçbir yerinize hiçbir şey yaptırmayın. Dudağınız kötüyse bile kalsın. Bakın dudağımla pipet bile tutamıyorum” sözleriyle gözyaşlarına boğuldu.Ünlü şarkıcının itirafı kısa sürede gündem oldu.
Şarkıcı Lara dudaklarını küçültmüştü! Ağlaya ağlaya itiraf etti…
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

Hem para veriyorsunuz, hem acı çekiyorsunuz’

Yeliz Yeşilmen estetik operasyonu geçirdi. 6 saat süren bir ameliyatın ardından gıdısını ve göz kapaklarını aldıran Yeşilmen, ‘hem para veriyorsunuz hem acı çekiyorsunuz’ dedi.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!
Ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen gıdı ve göz kapağını aldırmak için ameliyat oldu. Yeliz Yeşilmen estetik ameliyat sonrası instagram hesabından açıklama yaptı.

Sevenlerine seslenen Yeşilmen şunları söyledi: İyim merak etmişsiniz. Göz kapağımı ve gıdımı aldırdım. Asla yüzüme bir şey yapılmadı. Ailecek gıdılıyız kızım Asya’nın bile gıdısı var. Gıdı ve göz kapağı iyim sorun yok.

Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!
‘Hiç gereği yoktu’ yazmışsınız ama göz kapağımdan acayip et çıktı. Yorgun gösteriyordu, en son kendi çektiğim klibimde fark ettim gıdımın çıktığını. İnan çok kolay değil, hem para veriyorsunuz hem acı çekiyorsunuz fakat kendinizi ödüllendiriyorsunuz. Kendinizi daha iyi hissedecekseniz böyle ufak dokunuşlar yapabilirsiniz.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

Umut Akyürek göz kapağı ameliyatı oldu

Türk Sanat Müziği sanatçısı Umut Akyürek geçirdiği estetik operasyonlarla gündeme gelmişti. Son olarak göz kapağı ameliyatı yaptıran Akyürek, son halini sosyal medya hesabından paylaştı.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

DUDAĞIM DOĞUŞTAN BÖYLE

Estetiksiz halini merak edenler için 17 yaşındaki bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Akyürek dudak dolgusu iddialarını net bir dille reddetmişti.
“ÇOK UTANIRDIM”
Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma ünlü sanatçı, “Biliyor musunuz ben o yıllarda dudaklarımdan dolayı kendimi çok çirkin bulur çok utanırdım. Çünkü güzellik algısı büyük dudaklar değildi insanların garibine giderdim. Allah şahit bu yüzden çok üzülürdüm. Gerçi şimdi de mutlu olduğum söylenemez. Bu seferde orijinal olduğunu anlatmak zorunda kalıyorum” notunu eklemişti.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

TAM 14 KEZ AMELİYAT OLDU

İşte Ajda Pekkan’ın geçirdiği estetik operasyonların listesi: 3 kez burnunu yaptırdı, 6 kez dudaklarına silikon enjekte ettirdi…
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!
Diz kapaklarını ve karın bölgesini gerdirdi, 4 kez de yüz gerdirme operasyonu geçirdi…

Bunun yanısıra her 6 ayda bir yüzüne botoks yaptırıyor.

Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

Deniz Akkaya

TAM 17 KEZ BIÇAK ALTINA YATTI

İnternette dolaşan bu fotoğrafı büyük olasılıkla bir kaç kez gördünüz.

İlk kez görenler için bir ipucu verelim. Bu fotoğraf günümüzün çok ünlü ve çok aranan mankenlerinden birinin 10 yıl önceki hali.

Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

LİV TYLER’I ÖRNEK ALDI

Bu ünlü manken defalarca estetik operasyon geçirdi. Cerrahlara gittiğinde ise elinde ünlü yıldız Liv Tyler’ın fotoğrafı vardı.

3 kez burnunu yaptırdı, yüzüne dolgu maddesi koydurttu, çenesini törpületti, iki kez göğüs kaldırma operasyonu geçirdi, basen ve bel bölgesindeki yağları aldırttı, kalçalarını kaldırttı.

Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!
O da Pekkan gibi yüzüne 6 ayda bir botoks yaptırıyor.
Karşınızda Deniz Akkaya…
Bu kadar uğraşmanın ve acının sonucunda Deniz Akkaya bugünkü görünümüne kavuştu.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

EN GENÇ ASSOLİST

Sahnelerin en genç assolisti eski adıyla Petek Dinçöz de güzelleşmek için bıçak altına yatanlardan.

Yaşı genç olduğu için çok fazla estetik operasyon geçirmedi. Burnunu düzelttirdi, göğüslerine silikon koydurttu.

Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

PETEK DİNÇÖZ

Geçirdiği küçük operasyonlar sonucunda Petek Dinçöz daha güzel bir görünüme kavuştu.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

HANDE ÇOK FAZLA DEĞİŞMEDİ

‘Mum Kokulu Kadınlar’ adlı filmdeki cüretkar sahneleriyle dikkat çeken ve Antalya’da umut vaad eden kadın oyuncu ödülü alan Hande Ataizi de bir dizi estetik operasyon geçirdi.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

11 KEZ AMELİYAT OLDU

İlk iş olarak göğüslerine silikon koydurdu. Sonra burnunu düzelttirdi, ardından bir kez daha…

Üç kez çenesini düzelttiren Ataizi, üç kez de şakaklarına doku enjekte ettirdi. Son olarak da üst dudağını silikonla kalınlaştırdı.

Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

‘Estetik yaptırdım sevgili takipçilerim’

Seda Sayan yüzünü gerdirdiği anları dakika dakika takipçileriyle paylaştı. ‘Fransız Askısı’ adı verilen yöntemle 10 yaş birden gençleşen Sayan’nın sosyal medya paylaşımı ilgi odağı oldu.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!
57 yaşındaki Seda Sayan sosyal medyada gündem oldu. Ünlü şarkıcı, yaşlanmayı önlemek için yüzüne bir estetik daha yaptırdı. Daha önce de ‘Fransız askısı’ adlı yönteme başvuran Sayan bir kez daha yüzünü gerdirdi.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!
Operasyon sonrası kendini videoya çeken Sayan, yüzüne yaptırdığı estetiği gösterdi. Yaşlanmamak için elinden geleni yapan Sayan’ın yüzüne uyguladığı işlem ise ‘Fransız askısı’ olarak biliniyor.
Seda Sayan, ‘Fransız askısı’ adlı yöntemle bir kez daha yüzünü gerdirdi.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!
FRANSIZ ASKISI NEDİR?
Ameliyatsız bir yüz germe – yüz askılama işlemi olan Fransız askılama yöntemi Fransa’da geliştirilen, içi polyester dışı silikon malzemeden yapılmış esnek iplerle cildin gerdirilmesi işlemidir.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

GAMZELERİM YERİNDE!

Eliz Sakuçoğlu botoks ve dolgu yaptırdığı dakikaları Instagram hesabından paylaştı.

Estetik yaptırdığını hiçbir zaman gizlemeyen Eliz Sakuçoğlu ”Doktorum Alp Bey ufak tefek rötuşlar yapıyor. İfadem değişmedi. Mimik ve gamzelerim yerinde” dedi.

Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

HATİCE’NİN DEĞİŞİMİ

Bu şarkıcıyı tanıdınız mı?

Bir zamanlar türkülere getirdiği yorumla müzik piyasasına damgasını vuran Hatice…

Hatice önceleri kısa ve koyu renk saçlarıyla mütevazı bir görünüm sergiliyordu.

Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!
Eski fotoğrafları ile şimdiki halini görenler ise şaşırıyor.

Zaman içinde ise geçirdiği estetik operasyonlar ve Instagram paylaşımlarıyla konuşuldu.

Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

ESKİ HALİ BEĞENİLDİ

Sunucu Öykü Serter’in televizyona ilk çıktığı dönemki hali ortaya çıktı. Öykü Serter’in burnunu yaptırdığı dikkatlerden kaçmadı.

Zayıflığıyla her zaman konuşulan Öykü Serter’in eski kilolu hali daha çok beğenildi.

Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!

ADINI DA DEĞİŞTİRDİ GÖRÜNTÜSÜNÜ DE

Sahnelerin en dobra assolistlerinden biri, önce adını değiştirdi sonra da görüntüsünü hem de tamamen..
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!
Kalça ve bel bölgesinde toplanan yağları iki kez aldırdı. Üç kez göğüslerini kaldırttı. Bununla da yetinmeyip gıdısını altırdı, kaşlarını gerdirdi. Cildine doku takviyesi yaptırdı.
Enis Arıkan'Dan Estetik Itirafı!
Seda Sayan bütün bu operasyonlardan sonra sizce de ilerleyen yılara rağmen yaşlanacağına daha fazla gençleşmedi mi?

İçeriği Kaynağından oku: Hürriyet

Not : Bu içerik Hürriyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap