1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Eren Bülbül filminin oyuncuları kimler, konusu nedir? ‘Kesişme: İyi ki varsın Eren’ sinema filmi ne zaman, vizyona girdi mi?

Eren Bülbül filminin oyuncuları kimler, konusu nedir? ‘Kesişme: İyi ki varsın Eren’ sinema filmi ne zaman, vizyona girdi mi?

featured
Eren Bülbül Filminin Oyuncuları Kimler, Konusu Nedir? 'Kesişme: İyi Ki Varsın Eren' Sinema Filmi Ne Zaman, Vizyona Girdi Mi?

EREN BÜLBÜL FİLMİ NE ZAMAN, VİZYONA GİRDİ Mİ?

Yapımcılığını Mustafa Uslu’nun üstlendiği film, Eren Bülbül’ün doğum günü olan bugün (1 Ocak) 350 sinemada gösterime girdi.

Eren Bülbül Filminin Oyuncuları Kimler, Konusu Nedir? 'Kesişme: İyi Ki Varsın Eren' Sinema Filmi Ne Zaman, Vizyona Girdi Mi?

EREN BÜLBÜL FİLMİNİN KONUSU NE?

Senaryosunu Mert Dikmen, Alper Uyar ve Özer Feyzioğlu’nun kaleme aldığı filmde, iki şehidin hayat hikayesi, ülkemizde yaşanan terör gerçeği, Anadolu, Karadeniz’deki çetin yaşam şartlarıyla amansızca mücadele eden çalışkan, fedakâr, sevgi yüklü insanların yaşamlarından kesitlerle beyaz perdeye yansıtılacak.
Filmin üçüncü tanıtımında, mavi ve yeşilin muhteşem buluşmasına tanık olunan Karadeniz’deki bir ailenin, vatan ve insan sevgisini her şeyden önde tutan bir astsubayın yaşamlarından kesitler yer alıyor. Trabzonsporlu ünlü futbolcu Abdülkadir Ömür’ün, Eren ve kardeşleriyle aynı takımda oynadığı maç sahnesi ve sıcak, samimi Anadolu insanının bilinmeyen yönlerini sergileyen sahneler de büyük ilgi çekiyor.
Hiçbir zaman unutulmayacak şehitlerin anısına çekilen “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filmi, gerçek yaşam öykülerinden uyarlanan, izleyicinin içine işleyen senaryosu, duygu yüklü sahneleri, muhteşem oyuncu kadrosu ve Anadolu’nun büyüleyici güzelliklerini sergileyen görüntüleriyle Türk sinema tarihinde önemli bir eser olarak yerini alacak.

Eren Bülbül Filminin Oyuncuları Kimler, Konusu Nedir? 'Kesişme: İyi Ki Varsın Eren' Sinema Filmi Ne Zaman, Vizyona Girdi Mi?

EREN BÜLBÜL FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Mustafa Uslu, yönetmenliğini Özer Feyzioğlu’nun üstlendiği, İsmail Hacıoğlu, Rahman Beşel, Alayça Öztürk, Mutlunur Lafçı ve Emir Çiçek’in başrolleri paylaştığı filmin müziklerini ise Fahir Atakoğlu yaptı.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Klip aşkı gerçek oldu! Melek Mosso ve Serkan Sağdıç sarmaş dolaş görüntülendi
Yorum Yap

Yorum Yap