1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Eşiyle fotoğrafını paylaşan Pınar Altuğ, takipçisinin yorumunu görünce çıldırdı

Eşiyle fotoğrafını paylaşan Pınar Altuğ, takipçisinin yorumunu görünce çıldırdı

featured

Ekranların uzun soluklu dizileri arasında olan Çocuklar Duymasın’da “Meltem” karakteriyle üz kazanan Pınar Altuğ, kendisinden 11 yaş küçük olan Yağmur Atacan’la 14 yıl önce nikah masasına oturmuştu.

GELEN YORUM HERKESİ KIZDIRDI

Evlendiği günden bu yana, eşiyle arasındaki yaş farkı sürekli gündeme gelen Pınar Altuğ, yıllar geçmesine rağmen sosyal medyada olumsuz eleştirilere maruz kalıyor. Son olarak eşi ve kızıyla duygusal bir paylaşım yapan Altuğ’a gelen yorum başta ünlü oyuncuyu olmak üzere, birçok kişiyi de kızdırdı.

Eşiyle Fotoğrafını Paylaşan Pınar Altuğ, Takipçisinin Yorumunu Görünce Çıldırdı

“OĞLUNUZ GİBİ GÖRÜNÜYOR”

Bir takipçisi Altuğ’un fotoğrafının altına “Eşek kadar kadın, bula bula çocuk yaşta bir adam bulup evlendi. Oğlunuz gibi görünüyor vallahi pes” yorumunu yaptı. Yorumu gören Altuğ ise “Hay Allah! Siz daha uygun birini bulun, o zaman ben boşanıp onunla evleneyim! Gerçekten manyaksınız!” sözleriyle takipçisine cevap verdi.

Eşiyle Fotoğrafını Paylaşan Pınar Altuğ, Takipçisinin Yorumunu Görünce Çıldırdı

TAKİPÇİLERİ DESTEK VERDİ

Birçok takipçi Pınar Altuğ’a destek verirken “Artık kadını rahat bırakın” tarzında yorumlar yaptı.

Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap